Zajimavé články od odborníku na zajímavá témata jako porod, těhotenství, sex a vztahy a spoustu další. Přinášíme Vám také příběhy našich čtenářek.

Porod doma - bláznovství nebo jak to vlastně je?

Porod doma - bláznovství nebo jak to vlastně je?

Porod doma je pořád dost kontroverzní téma a člověku se ježí chřípí, když se o něm mluví. Jak je to s ním ale doopravdy? Je to nezodpovědný hazard bourající všechny jistoty nebo jde o nejlepší volbu pro toho, kdo se připraví a věří svému tělu? Veronika zažila oba porody. Jeden v porodnici a jeden doma. Tak se podívejme, co nám poví... celý článek »

Nosit nebo viset?

Nosit nebo viset?

Nosit nebo viset? Nebojte se. Nejsme ani na nákupech, ani ve středověku. Stojíme u miminka a máme na výběr. Kočárek, šátek, klokanka a nosítko. Co si vybrat a v čem mu bude nejlíp? Tak se na to podíváme. celý článek »

Od kravaťáků k miminkům - můj příběh fotografky

Od kravaťáků k miminkům - můj příběh fotografky

Fotila jsem politiky, muže v kravatách a dámy v kostýmcích, účastnila se společenských událostí, byla jsem osobní fotografkou českého europoslance. Stála jsem s foťákem i na pražských maratonech. Vždycky jsem se ale ráda vracela k osobnímu. K tomu lidskému. A to je pro mě focení rodin, maminek v očekávání, miminek nebo milenců…tady je moje místo :-) celý článek »

Můj první porod aneb jak sestřička v porodnici čučela na prvorodičku

Můj první porod aneb jak sestřička v porodnici čučela na prvorodičku

Pavla neplánovala mít dítě a přesto otěhotněla. Celé těhotenství se sžívala s myšlenkou, že budou doma tři a musela se podívat zblízka na svoje strachy jako: Nezvládnu porod, bude to v nemocnici, nezvládnu se o dítě postarat, nebudu ho mít ráda, zničí to můj vztah…ale zvládla to a teď má malého Matouška. Přečtěte si, jak to udělala a jak v porodnici jukali na prvorodičku. celý článek »

Na prvním místě jsi ty

Na prvním místě jsi ty

Moc jsi se nevyspala, máš kruhy pod očima a cítíš, že bys potřebovala ještě aspoň dvě hodiny. Ale nejde to, děti se budí a tobě začíná další den vyčerpávající pozornosti. Říká ti něco tenhle příběh? Možná se v něm poznáváš až moc dobře. celý článek »

Pořád brečí. Není rozmazlené?

Pořád brečí. Není rozmazlené?

Chce se ti spát. Ležíš v posteli a zavírají se ti únavou oči, když v tom se ozve pláč. Ne, už zase. Copak bude brečet v noci vždycky? Pomalu se šouráš k postýlce a přemýšlíš, jestli se ještě někdy v životě vyspíš. V zápětí tě napadá. Je vůbec možné, aby dítě prostě pochopilo, že v noci se spí? celý článek »

Kdo stojí za tím zajímavým webem a proč vlastně?

Kdo stojí za tím zajímavým webem a proč vlastně?

Jsme tým, který chce ty nejlepší informace pro druhé i pro sebe. Posláním portálu je, aby si maminky věřily v těhotenství, při porodu a mateřství a aby věděly, že to dokážou a měly k tomu ty nejlepší a nejzajímavější informace. Takže hlavní myšlenkou je u nás směřování pozornosti a k čemu? Jednoduše: "Ty to dokážeš." celý článek »

Tip na domácí modelínu aneb jak zabavit děti na dlouhou dobu

Tip na domácí modelínu aneb jak zabavit děti na dlouhou dobu

Procházím tvým domem a nikde tě nevidím. Konečně dorazím do kuchyně, ale je mi to divné. Takové ticho! A v tom tě uvidím, jak sedíš u stolu, tváříš se zaujatě a cosi hněteš v ruce. Najednou se vítězoslavně usměješ a postavíš na stůl svůj výtvor z modelíny. Nenadálé ticho protrhne až hádka dětí. “Ne, já si s tím budu hrát. Je to moje!” celý článek »

Jsem táta. Zpověď otce na plný úvazek.

Jsem táta. Zpověď otce na plný úvazek.

Neustále věnujeme na našich stránkách pozornost maminkám, ale jak to vlastně mají tátové? Jak se cítí, z čeho mají strach a jak vnímají svůj nový titul: Táta? Zeptali jsme se pětapadesátiletého Vladimíra, který má dvě dcery a tady je jeho zpověď. celý článek »

Jako milenka nebo máma?

Jako milenka nebo máma?

Chcete být jeho milenka nebo matka? Zdánlivě banální otázka poukazuje na skryté nebezpečí, které vás po narození potomka čeká. Ze smyslné krasavice se během pár měsíců může stát protivná šmudla. A že se to právě vám stát nemůže? Tak to si gratulujte. celý článek »

Co zabalit do porodnice?

Co zabalit do porodnice?

Praskla ti voda, voláš si taxi a mezi dveřmi ti to dojde. Nemám nic s sebou! Co si ale vzít do porodnice? Přehrabuješ se prádelníkem a přemýšlíš, proč sis probůh nezabalila předem. Moc toho zase být nemůže nebo ne? celý článek »

Vybíráme z receptů

Vepřové s brokolicíVepřové s brokolicí

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.