Pokud nakoupíte vánoční dárky v předstihu, můžete ušetřit spoustu peněz


17.11.2017Autor: MáMáma.cz

Pokud nakoupíte vánoční dárky v předstihu, můžete ušetřit spoustu peněz

Vánoční svátky už pomalu klepou na dveře. Ani se nenadějete, už budete sedět u prostřeného stolu a pochutnávat si na kaprovi a bramborovém salátu. Děti se však těší na rozbalování dárků, které najdou pod vánočním stromečkem, a proto je nejvyšší čas přemýšlet nad tím, jaké hračky by se dceři a synovi líbily. Pokud začnete nakupovat dárky v předstihu, ušetříte spoustu peněz. A doporučujeme nakupovat přes internet, protože nemusíte vyčkávat v dlouhých frontách v přelidněných obchodech.

Prostřednictvím internetu navíc získáte zajímavé slevy přes slevové kupóny a kódy. Ještě nemáte s těmito akcemi žádnou zkušenost? Potom je nejvyšší čas, abyste vyzkoušeli, jaké to je nakupovat za výhodné ceny nejen hračky pro ratolesti, ale také oblečení pro celou rodinu.

Babičce halenku z Bonprix, tatínkovi boxerky z Tchiba

Každý rok máte před Vánocemi stejné poslání – koupit dárky pro celou rodinu. Dědeček ocení kapesní nůž, se kterým může vyrazit na houby do lesa. Babičku zase potěší nějaká halenka. Bohatý výběr moderního oblečení má internetový obchod Bonprix. Dovolit si můžete i dražší kousek, protože se nabízí sleva v Bonprix v podobě kupónu. Při nákupu stačí zadat kód, díky němuž se z částky odečte určité procento. Sleva ve výši 10 %? To je opravdu lákavé.

Stále více maminek si zamilovává e-shop Tchibo, ve kterém najdete takřka vše od hraček, přes oblečení, až po spodní prádlo. Objednáte odtud pro každého něco a za poštovné ušetříte, protože využijete kupón „doprava zdarma v Tchibo“. V takovém případě je jedno, zda nakupujete přes internet a necháte si zboží dovézt až domů, nebo jdete do kamenné prodejny, kde je hlava na hlavě.

Nezapomínejte ani na sebe

Jakmile obstaráte překvapení pro každého člena rodiny, myslete i na sebe. Zavítejte do světa módy jménem Vivantis. Zde se oblečete od hlavy až po paty a ještě si koupíte i nějaký ten doplněk a šperk. Co by to však bylo za nakupování bez slev a akcí. Opět použijete slevový kód Vivantis, díky němuž si zajistíte snížení ceny o 10 % i více.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Krémová omáčka s vepřovým masem a žampionyKrémová omáčka s vepřovým masem a žampiony

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.