Jaké hračky pomohou dětem každého věku v rozvoji a vzdělávání?


17.01.2019Autor: MáMáma.cz

Jaké hračky pomohou dětem každého věku v rozvoji a vzdělávání?

Který rodič nebo prarodič by se nepřál, aby dítko s hračkou, kterou mu věnuje, stráví hodiny zábavy? Ještě lepší je, když hračky pomohou s rozvojem dítěte, jeho šikovnosti ať už manuální, nebo rozumové. Speciálně na rozvoj dítka jsou určeny interaktivní a edukativní hračky. Můžete je sehnat pro různé věkové skupiny, je tak snadné obdarovat např. dítko roční i desetileté. Stačí jen vědět, kde nakupovat.

Zábava pro děti i dospělé

Edukativní hračky dovedou nadchnout malé, ale i velké. Mnohdy jde o zjednodušené formy přístrojů, předmětů, které běžně využívají dospělí, a tak baví jak malé, tak dospělé. Je tak skvělé, že i rodiče bude bavit trávit s dítkem společný čas a něco tvořit, bádat, zjišťovat…

Příkladem toho je např. dětský vojenský dalekohled s kompasem, velký dětský teleskop na stativu, hry typu „udělej si sám“ jako je třeba robotický pavouk, naučný experimentální set s názvem „Vybuchující sopka“ a podobně. Edukativní hračky ratolesti skutečně baví a pokud se trefíte do jejich hobby, můžete v nich podpořit tvořivost, bádání a zájem o další vzdělávání i do budoucna.

Určeno pro nejmenší

Ani miminka a batolata nepřijdou zkrátka. Mezi interaktivními hračkami můžete vybírat z mnoha, které jsou určeny pro nejmenší již od několika měsíců po několik let. Chlapečky i holčičky baví např. zatloukací želvička s kladívkem, interaktivní barevná spirála, po níž děti přesouvají různé tvary, interaktivní multifunkční volant, interaktivní deka s hudebním panelem a plyšovými zvířátky a mnohé jiné. Děťátko tak může zdokonalovat svou zručnost, přesnost, ale také zdokonalovat rozeznávání barev, zvuků, to vše bez velké námahy a bez ohrožení, že si ublíží.

Interaktivní a edukativní hračky patří k velmi oblíbeným. Investované peníze se vám vrátí zpět díky zdokonalování vaše dítka, ale také díky času, po který se děťátko zabaví a vy se budete moci hrát s ním, nebo se chvíli věnovat činnosti, které potřebujete či chcete. Neváhejte a nějaké jim pořiďte, uvidíte, že spokojeni budete všichni.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Fazolová polévkaFazolová polévka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.