Kočárky Bugaboo slaví 20 let


24.05.2019Autor: MáMáma.cz

Kočárky Bugaboo slaví 20 let

Příběh značky Bugaboo se začal psát před dvaceti lety. Tehdy se objevily první inovátorské kočárky Bugaboo v Nizozemí, aby postupně dobyly svět. Sen jednoho člověka se za dvě desítky roků zhmotnil až do podoby jedné z nejznámějších společností vyrábějící dětské kočárky.

Jak to začalo?

Bugaboo se zrodilo z revolučního návrhu Maxe Barenbruga, který přišel s kočárkem all-in-one. Vznikl v rámci diplomové práce na Academy of Industrial Design. Byl natolik flexibilní, že se hodil kamkoliv. Kombinoval všechny potřebné funkce a přitom nabízel skvělý design. Byl však natolik zásadní, že Maxův návrh nechtěl převzít žádný tehdejší výrobce kočárků. A tak Max přibral ke spolupráci Eduarda Zanena a do výroby se pustili na vlastní pěst.

Sám zakladatel značky Bugaboo popisuje, že ke vzniku kočárku ho inspirovalo především to, co viděl na ulicích – staromódní vzhled kočárků, infantilní barvy, ale především nepraktičnost. Tak v roce 1999 přišel s kočárkem, který chtěl rodičům nabídnout komfort, funkčnost, všestrannost, kompaktnost i stylový design. Tyto prvky charakterizují kočárky Bugaboo dodnes.

Jak je to dnes?

I v současnosti je nizozemská značka Bugaboo synonymem perfektně vyladěných kočárků, které nabízí moderním rodičům vše, co si jen mohou přát. Jsou vysoce komfortní pro dítě i pro rodiče, který ho veze, bez ohledu na terén. Dokonale naplňují slogan Bugaboo: Moove Freely. Kočárky Bugaboo neznají omezení. Dávají prostor pro pohyb. Umožňují rodičům zůstat aktivní, třeba prostřednictvím pozice dvou kol, otočné sedačky nebo přehazovací rukojeti.

Počítají i s detaily, spojením několika zásadních funkcí nabízejí uspokojení všech potřeb. Na první pohled je přitom jasné, že nejde o obyčejný dětský kočárek. Design je určený pro rodiče, které chtějí vypadat dobře za všech okolností.

Kočárky Bugaboo jsou dostupné i v Česku! Dlouholetým specializovaným prodejcem Bugaboo v ČR je společnost Mybabystore. Provozuje eshop, takže si kočárek můžete objednat přímo z pohodlí domova. Pokud ho chcete nejprve vidět na vlastní oči, osahat si a vyzkoušet, k dispozici je vám kamenná prodejna Mybabystore na Praze 9.

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Knedlíčková polévkaKnedlíčková polévka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.