Rady pro zařízení dětského pokoje


22.03.2021Autor: MáMáma.cz

Rady pro zařízení dětského pokoje

Přemýšlíte nad vybavením do dětského pokoje a nevíte, jaký nábytek budete konkrétně potřebovat? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde se dozvíte několik informací o samotném výběru jednotlivých kusů nábytku a o tom, na co si dát během celého procesu pozor.

Základem je dětská postýlka

Velmi důležitým prvkem každého pokoje jsou hlavně dětské postýlky. U nich je potřeba sledovat bezpečnost a konkrétní provedení. Výhodou je například výškově nastavitelná ohrádka, která poskytne ochranu i pro větší děti, které by mohly mít tendenci snažit se vylézat. Dnešní moderní dětské postýlky mají líbivý design pro snadnou kombinaci s dalším vybavením a elegantní zařízení dětského pokoje.

Dostatečně prostorné skříně

Dalším prvkem do správného pokoje pro děti je například dětská šatní skříň. Ta by měla být dostatečně prostorná, aby se dovnitř vešlo všechno potřebné vybavení včetně oblečení. Pamatujte na to, že dětský nábytek může mít velmi dlouhé využívání ve chvíli, kdy zvolíte univerzální kousky. Snažte se proto vybírat elegantní vzhled ve světlých barvách pro snadnou kombinaci s dalším vybavením a sladění i při přestavbách pokoje během toho, jak dítě postupně poroste a bude mít jiné potřeby.

Komoda pro snadná přebalování

Do dětského pokoje pro miminko se hodí komody s přebalovacím pultem. Ve spodní části najdete dostatek místa pro uložení nezbytných pomůcek a vybavení. Horní část je maximálně přizpůsobena pro pohodlné, rychlé a hlavně bezpečné přebalování dítěte. Tento kousek vybavení se tak může stát velmi důležitým místem pro několik prvních měsíců až let v životě dítěte. Zároveň je většina komod upravených do takové podoby, že se dají bez problémů využít i jako samostatný kousek nábytku bez nutnosti využívání vrchní části právě pro přebalování.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Zapečená brokolice se sýrem a jogurtemZapečená brokolice se sýrem a jogurtem

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.