Výběr snubních prstenů


22.03.2018Autor: MáMáma.cz

Výběr snubních prstenů

Závoj ze staré záclony, maminčiny sukně místo šatů, oblíbený plyšák jakožto ženich. Která z nás si nehrála na nevěstu? Svatební den je zkrátka významná událost, na kterou se upínáme ve svých romantických představách, sníme o ní, v průběhu let měníme své představy o ideálním dni. Ten pak skutečně proběhne, avšak bohužel stejně jako ostatní dny má pouhých 24 hodin, i on tedy skončí. Nám pak zůstanou vzpomínky, fotografie, usušená kytice, a především něco, co máme na očích denně. Prsten zdobící náš levý prsteníček.

Zásnubní vs. snubní prsten

Samotné přípravy svatby většinou začínají žádostí o ruku, kterou provází darování zásnubního prstenu. Tento pravděpodobně vybírá budoucí ženich sám, a žena tedy nemá příležitost jakkoliv ovlivnit jeho vzhled. Totéž se však nedá říci o prstenech snubních, které jsou výsledkem shody mezi budoucími manželi. Důležité je se pokusit o kompromis a oboustrannou spokojenost. Výběru bychom měli věnovat dostatečný čas s ohledem na to, že by nás šperk měl zdobit do konce života.

Snubní prsteny z mnoha materiálů

Když se řekne snubní prstýnky, mnozí si představí kroužek ze žlutého zlata. Toto však nemusí být nutně pravda. Snubní prsteny se vyrábí ze zlata žlutého, ale i bílého a červeného, popřípadě jakékoliv kombinace. Klaníme-li se k nošení stříbrných šperků, nikde není psáno, že tento materiál nelze použít i na výrobu snubních prstenů. Možnosti výběru jsou ale rozsáhlejší, můžeme například zvolit prsteny z titanu, materiálu, který ocení především muži manuálně pracující. Titan je totiž vysoce odolný, a zároveň velmi lehký, na ruce tedy nebude překážet. Chceme-li prsten, co bude po dlouhou dobu vypadat jako nový, stále lesklý a třpytivý, zvolme prsteny z palladia. Potrpíme-li si na luxus, je jasnou volbou platina a její světle bílá barva.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Pečený lilek s bramboremPečený lilek s bramborem

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.