Doplňky z kůže jsou krásné a nestárnoucí. Nechybí vám v šatníku?


21.04.2018Autor: MáMáma.cz

Doplňky z kůže jsou krásné a nestárnoucí. Nechybí vám v šatníku?

S příchodem teplých dnů mnozí z nás obhlíží výlohy obchodů a hledají, co hezkého by si pořídili do svého šatníku. Oblečení má velký vliv a je dobré se každý rok pořídit alespoň pár nových kousků, které budeme oblékat rádi a budou trendy.

Stejně důležité jsou však i doplňky. Mnohé jsou moderní rok, dva, ale jsou i takové, které jsou „in“ po desetiletí a oblečení dotváří naprosto dokonale. O čem že je řeč? O kožených doplňcích.

Kůže sluší ženám i mužům

K letnímu oblečení se dokonale hodí dámské kožené kabelky, kožené batohy a batůžky, ledvinky, ale i kožené opasky a další. Obujete-li si kožené sandály, které jsou pohodlné a velmi dobře kombinovatelné, kožené doplňky jsou k nim to pravé. Navíc se skutečně hodí k šatům, sukni, ale i tříčtvrtečním kalhotám, ať už u mužů, nebo žen.

Jsou ale dokonalé i při obléknutí elegantního oblečení. Např. pánský oblek si naprosto žádá kožený opasek, který bude kvalitně zpracován, nebude ošoupaný časem a jehož přezka bude korunou celkového dojmu.

Nakupujte u ryze české společnosti

Na našem trhu můžete najít výrobce, kteří jsou z našich luhů a hájů, svoji práci mají rádi a dělají ji poctivě a s láskou. Zboží od nich pak vydrží funkční a hezké mnoho let a vždy budete vědět, že se na něj můžete spolehnout.

Takovou společnost najdete např. na webových stránkách kubatkuze.cz. Její tradice sahá do roku 1988, je rodinnou firmou a za léta fungování nasbírala zkušenosti, které nejde ničím nahradit. Stále svoji nabídku obměňuje, aby zákazníci měli z čeho vybírat a našli vždy to, co hledají. Malé kožené kabelky, větší kožené batohy a vaky, ale také praktické kožené ledvinky, zmiňované opasky, ale i pánské kožené aktovky a další… to vše si u nich můžete vybrat.

Neváhejte a kupte si nový kožený doplněk. Budete mile překvapeni jeho krásou, zpracováním i vůní a zjistíte, že v něm je kus osobitosti.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Hlívová smaženiceHlívová smaženice

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.