Chcete po porodu oživit intimní chvíle s manželem? Vyzkoušejte erotické hračky


11.06.2018Autor: MáMáma.cz

Chcete po porodu oživit intimní chvíle s manželem? Vyzkoušejte erotické hračky

V těhotenství s vašimi chutěmi zahýbou hormony. Zatímco některé ženy by měly sex nejraději několikrát denně, jiné na sebe nenechají ani sáhnout. Pokud jste slíbila partnerovi, že po porodu se všechno změní, ale stále vám chybí chuť, vášeň či touha, pořiďte si nějakou erotickou pomůcku, se kterou postelové hrátky okořeníte. A nezapomeňte ani na španělské mouchy, s nimiž přijde i vytracená chuť.

Těhotenství je pro každou ženu poměrně náročné období. Jestliže vám od poloviny těhotenství hrozil předčasný porod, gynekolog vám s největší pravděpodobností nakázal sexuální zdrženlivost. Představte si však, co to musí být pro partnera, když je několik měsíců bez jakéhokoliv potěšení. Potom čeká, že po šestinedělí začne v posteli divočina, ale stále nic. Bohužel, mnohdy nedostatek sexu vede k nevěře. Pokud chcete takovému scénáři předejít, udělejte pro to něco. Stačí navštívit sexshop a určitě najdete společníka, se kterým si užijete oba dva.

Španělské mouchy navodí správnou atmosféru

Zlepšit sexuální akt se dá hned několika způsoby. Občas je potřeba vášeň trochu popostrčit nějakým elixírem lásky. Španělské mouchy zvyšují chuť na sex, zlepšují prokrvení intimních orgánů a umocňují celkový prožitek. Stačí pár kapek pro vás i pro partnera a v posteli zažijete něco nepopsatelného.

Předehra s vibrátorem

Jestliže se potřebujete navnadit, začněte se dráždit vibrátorem. Vaše drahá polovička se určitě na takové představení ráda podívá. Vibrátor dokonce využijete, i když budete sama doma. V nabídce jsou různé druhy od rotačních, přes voděodolné až po dvojité. Ještě se nabízí dildo. Oproti vibrátoru se liší tím, že nevibruje a je ohebnější.

Inspirujte se zážitky ostatních

Jestliže nemáte v sexuálním životě žádnou představivost, přečtěte si zážitky ostatních, jak používají erotické hračky. Vyzkoušet můžete i jiné místo než jen ložnici, například přírodu.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Domácí zmrzlina MíšaDomácí zmrzlina Míša

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.