Jak může estetická dermatologie pomoci ženám s problémy v intimní oblasti?


25.08.2018Autor: MáMáma.cz

Jak může estetická dermatologie pomoci ženám s problémy v intimní oblasti?

Ženy si na svém vzhledu potrpí, a proto často vyhledávají pomoc estetických dermatologů při korekci defektů na pokožce jako jsou jizvy, nevzhledné výrůstky, pigmetnové skvrny a vrásky, které po sobě zanechává čas. Korektivní dermatologie však dokáže pomoci i ženám, jež trpí problémy v intimní oblasti.

Léčba stresové inkontinence

Základem spokojeného partnerského života jsou postelové hrátky. Bohužel, spousta žen si pohlavní styk spojuje s nepříjemnými bolestmi, za nimiž stojí stresová inkontinence, vysychání poševní sliznice a další zdravotní problémy. Po porodu a v období menopauzy dochází k hormonálním změnám, kvůli nimž se snižuje elasticita vaginální tkáně. Zároveň se v intimních partiích ztrácí kolagen a ochabuje svalstvo, a tím pádem uniká malé množství moči při jakékoliv fyzické aktivitě.

Po nákaze virem HPV se v intimních partiích mohou objevovat genitální bradavičky, kvůli nimž musíte dodržovat sexuální půst. Většinou se odstraňují frakčním CO2 laserem, přičemž provedení není bolestivé, neboť probíhá v lokální anestezii. Dokonce odstranění kondylomat mohou podstoupit těhotné ženy. Podívejte se na detaily o odstranění kondylomat a kožních výrůstků na této stránce.

Vaginální rejuvenace aneb léčba vaginální ochablosti

Za neuspokojivý pohlavní styk často může i vaginální ochablost objevující se především po porodu. Během přirozeného porodu je narušeno poševní svalstvo, které je potom ještě několik dní oteklé. Jakmile otok odpadne, pochva se snaží vrátit do původního stavu, přičemž proces trvá i několik měsíců.

Většinou lékaři léčbu vaginální ochablosti řeší vagioplastikou. Jedná se o operativní zákrok provádějící se v celkové anestezii, jenž však vyžaduje několikatýdenní rekonvalescenci. Pokud hledáte komfortnější způsob léčby, nabízí se vám ošetření laserem. Obrovskou výhodou je, že je bezbolestné a nevyžaduje takřka žádnou rekonvalescenci. Zjistěte si více informací o zákroku přímo zde.

Odstranění kondylomat a kožních výrůstků

Po nákaze virem HPV se v intimních partiích začnou objevovat genitální bradavičky, kvůli nimž musíte dodržovat sexuální půst. Většinou se odstraňují frakčním CO2 laserem, přičemž provedení není bolestné, neboť probíhá v lokální anestezii. Dokonce odstranění kondylomat mohou podstoupit těhotné ženy. Podívejte se na detaily o odstranění kondylomat a kožních výrůstků na této stránce.

Léčba genitálního oparu

Závěrem se estetická dermatologie zabývá léčbou genitálního oparu. Při nakažení virovým infekčním onemocněním se v intimních oblastech objeví puchýřky, kvůli nimž se žena neustále škrábe. Puchýřky svědí, mnohdy až bolí. Pro odstranění oparu se používá biostimulační laser, jenž vám poměrně rychle uleví od bolesti. Podívejte se na této stránce, co všechno je nezbytné po zákroku dodržovat.

Trápí vás některá z těchto potíží? Svěřte se do péče zkušených lékařek kliniky SKIN CARE Liberec


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Tabouleh z kuskusuTabouleh z kuskusu

Recept je velmi jednoduchý, základ tvoří kuskus a rajčata. Vzniklý pokrm je velmi osvěžující, lehký a vhodný především na letní měsíce.

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.