Hledáte vtipný a originální dárek? Nepřehlédněte nové motivy na tričkách!


26.11.2018Autor: MáMáma.cz

Hledáte vtipný a originální dárek? Nepřehlédněte nové motivy na tričkách!

Vymyslet originální a pěkný dárek, který by se obdarovanému opravdu líbil, není nic jednoduchého. Za ta léta jsme už všechny dobré věci darovali, takže zkrátka nevíme, po čem sáhnout. A právě tehdy se mohou hodit tipy na originální dárky. Jedním z této kategorie jsou i vtipná trička s potiskem.

Pro fanoušky seriálů

Tričko s potiskem je skvělým dárkem pro fanoušky seriálů. Mohou tak naplno vyjádřit svůj zájem a nosit na tričku svou oblíbenou frázi. Příkladem je velmi populární seriál Hra o trůny (v originálu Game of Thrones). A tak můžete svému kamarádovi či někomu z rodiny pořídit slušivé černé triko s elegantním nápisem „The internet is dark and full of spoilers“, což je variace na tolik oblíbenou větu ze seriálu. Ostatně fanoušci budou vědět. Podobně jsou na tom i další trika s hláškami či vyobrazením ikonických momentů z pořadu. Uvidíte, že opravdový fanoušek vám za takový dárek velmi poděkuje a bude štěstím bez sebe.

Další množství vtipných motivů

Kromě triček, samolepek, plakátů a polštářků se seriálovými a filmovými motivy najdete v nabídce i spoustu vtipných a opravdu jedinečných kousků. Taková věc potěší nejenom obdarovaného, ale i všechny ostatní, kdo budou mít příležitost prohlédnout si vybraný obrázek či nápis. Tato kategorie dárků je totiž nekonečnou studnicí plnou nápadů a možností, ze kterých klidně vyberete i pro více členů rodiny a kamarády, takže stojí za to alespoň se podívat na nabídku.

Ušetřete nákupem se slevou

Při výběru vtipných triček se určitě podívejte na internetový obchod geekshirts.cz. Najdete tam plno zajímavých návrhů a u velké z nich navíc běží výrazné slevové akce klidně až v hodnotě 50 procent. Tak si vyberte ten pravý motiv a s objednávkou dlouho neotálejte, ať vám dorazí včas!


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Cuketová polévkaCuketová polévka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.