Zvažujete plastickou operaci prsou? Nejenom pracoviště, ale i samotné prsní implantáty vybírejte pečlivě!


13.12.2018Autor: MáMáma.cz

Zvažujete plastickou operaci prsou? Nejenom pracoviště, ale i samotné prsní implantáty vybírejte pečlivě!

O pevných ňadrech sní snad každá žena. Přeci jen jsou její vizitkou. A přiznejme si, milé dámy, že i chloubou. Právě ňadra (a oči) přitahují pozornost velké části mužské populace. Tak ať se mají na co dívat. 

Prsa si však ženy zdaleka nenechávají upravovat jen kvůli mužům. Vedou je k tomu i pracovní důvody (herečky a modelky), a nebo jen důvody čistě osobní. Žena se totiž v první řadě musí líbit sama sobě. Pak se totiž bude líbit i okolí. A pokud to je právě plastika prsou, jež jí zvedne sebevědomí, tak směle do toho. Nemáte se za co stydět. Naopak. Máte kuráž něco se sebou udělat a i to se cení. 

Pečlivě vybírejte pracoviště i lékaře

Ovšem pozor. Pečlivě vybírejte nejenom pracoviště, na kterém zákrok podstoupíte, ale i samotnou značku implantátu. Není totiž implantát jako implantát. Zvolte kliniku s dobrými referencemi a ideálně několikaletou působností na trhu. Budete-li mít možnost ovlivnit i volbu chirurga, zvolte takového, jež vám bude vyhovovat profesně i osobně. Toho pak celkově a bez zábran vyzpovídejte. Zeptejte se, kolik plastických operací prsou má na svém kontě a nebojte se položit i další otázky včetně těch nejintimnějších. Na operační stůl musíte ulehnout maximálně informovaná. A bez jakýchkoliv pochybností. 

Není implantát jako implantát

Především se ale nezapomeňte zeptat na hlavní, a to jaké prsní implantáty dané pracoviště ke svým výkonům používá, aneb, a nebojíme se to znovu zopakovat, není implantát jako implantát. Všechny implantáty dostupné na trhu samozřejmě nejsou kvalitativně stejné. A je jen ve vašem vlastním zájmu, abyste si do svého vlastního těla nechali implantovat jen implantáty té nejvyšší kvality. 

Prsní implantáty Motiva

Jedny z nejkvalitnějších prsních implantátů pocházejí z produkce prestižní společnosti Establishment Labs, která je ve výrobě prsních implantátů světovou špičkou. Prsní implantáty Motiva jsou vyráběny i testovány podle těch nejnáročnějších evropských norem a jako takové samozřejmě splňují ta nejpřísnější kritéria. Těmto implantátům zkrátka můžete věřit, což ostatně dokazují i výsledky klinických studií. 

Bezpečné prsní implantáty

Hlavní předností těchto implantátů je jejich bezpečnost především z hlediska pooperačních komplikací. Tu prokázaly výsledky několikaleté studie. Během pěti let bylo sledováno více než sto tisíc žen, které podstoupily plastickou operaci s implantáty Motiva. Pooperační komplikace postihly pouhých deset z nich. U čtyř žen se objevila kapsulární kontraktura (reakce organismu na přítomnost cizího tělesa a pouhých šest žen bylo postiženo rupturou implantátu (roztržení). Tak nízký výskyt této pooperační komplikace je způsoben tím, že pouzdro implantátu obsahuje sedm vrstev a během výroby tak nehrozí, že by přišlo do styku s něčím, co by je mohlo poškodit. Z toho důvodu je riziko protržení implantátu minimální. 

Minimální jizvy a maximální přirozenost

Další výhodou těchto implantátů je jejich dobrá elasticita, která umožňuje jejich umístění i do velmi malého řezu. I pro velké implantáty je postačující tří až čtyřcentimetrový řez. Toho si ženy cení především z toho důvodu, že jim po zákroku nezůstanou téměř žádné jizvy. 
Poprsí po augmentaci prsními implantáty Motiva navíc vypadá přirozeně, a to jak na pohled, tak na dotek, což je u plastiky prsou nesmírně důležité. Za to může dokonalá kohezivnost (soudržnost) použitého silikonového gelu. Nehrozí u nich ani nepříjemná rotace či tvrdost prsou. 

Chcete se dozvědět víc?

Pro více informací o plastické operaci s využitím implantátů Motiva klikněte na následující ODKAZ. Seznam atestovaných plastických chirurgů PAK naleznete ZDE. Nebojte se kteréhokoliv z nich požádat o nezávadnou konzultaci. 

Článek byl napsán s využitím informací z webu Motiva.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Vepřový gulášVepřový guláš

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.