Dámské kadeřnictví je před koncem roku nejnavštěvovanějším místem. Už jste se také byla nechat zkrášlit?


16.12.2019Autor: MáMáma.cz

Dámské kadeřnictví je před koncem roku nejnavštěvovanějším místem. Už jste se také byla nechat zkrášlit?

Doba před Vánoci tradičně patří firemním večírkům a různým oslavám. A s tím jde samozřejmě ruku v ruce touha žen po tom být krásná. Takže kosmetika a kadeřnické salony mají v tuto dobu opravdu natřískáno. Jaký účes na takovou firemní oslavu ale zvolit? Máme pro vás několik inspirací, co je letos opravdu v kurzu.

Balayage

Nejenom, že je tento účes v poslední době moderní, ale hlavně je nenáročný. Takže nemusíte každých šest týdnů navštěvovat dámské kadeřnictví a vaše vlasy budou stále krásné. Kadeřník či kadeřnice doslova maluje zesvětlovačem na jednotlivé prameny vlasů bez toho, aby je klasicky balila do alobalu. Na vzduchu dojde totiž k jejich ještě lepšímu zesvětlení.

Na rozdíl od klasického ombre ale dochází k zesvětlování v různých délkách, nicméně konečný výsledek vypadá uceleně. Balayage je vhodná pro všechny typy vlasů, od blond, až po havraní černou. A víte, kdo je průkopníkem tohoto trendu po celém světě? Přeci Sarah Jesica Parker, která se v tomto účesu objevila v posledních dílech Sexu ve městě.

Prodloužení keratinem aneb neodolatelná hříva

Již dávno odzvonilo bolavým micro rings, které vás při každém ulehnutí bodaly do hlavy. Navíc ty obavy, že se vám při česání kroužek zachytí za hřebínek a vy si celý pramínek vytrhnete, také nestojí za to. Vsaďte na prodloužení keratinem, můžete si vybrat ze spousty délek, hustot i barev vlasů. Nemusíte si vždy nadstavené vlasy přizpůsobovat svým, nechte si prodloužit o tón světlejšími vlasy a vznikne vám přirozený melír. Ale pokud trváte na stejné barvě a bojíte se, že se netrefíte do odstínu, vsaďte na nabarvení platinových příčesků stejnou barvou, jakou si necháte nabarvit své vlasy. Tak dosáhnete 100% stejného odstínu.

Dekolorace

A co tak změnit svou barvu od základů? Dekolorace vám tohle umožní. Máte tmavé vlasy? Překvapte své okolí, a hlavně kolegy v práci novou blond hřívou. Myslíte si, že to není možné? Šikovná kadeřnice to zvládne. Mohla byste mít sice v hlavě obavy o následné zdraví a kvalitu svých vlasů, což je pochopitelné. Jedná se o náročný chemický proces, ale stačí, když budete následně na vlasy aplikovat podpůrné masky a kúry, a svou novou blond budete oslňovat všechny okolo.

Nestíháte? Je tady foukaná!

Pokud kvůli vánočním nákupům prostě nestíháte, a nemáte z toho důvodu prostor na to, abyste u kadeřnice strávila odpoledne, i tak pro vás existuje jednoduché řešení. Objednejte se na foukanou. Základem dokonalé foukané je perfektní umytí vlasů, které musí proběhnout ve dvou fázích. Následně se profesionální kadeřnice pomocí fénu postará o to, aby vaše vlasy měly dokonalý objem, který vydrží celý večer, a vy tak můžete za krátkou dobu oslňovat kolegy až do rána.

A jaký účes zvolíte vy?

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Kokosová buchta ze špaldové a ovesné moukyKokosová buchta ze špaldové a ovesné mouky

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.