Věnujte ženě šperk, který ji ohromí


";

19.01.2021Autor: MáMáma.cz

Věnujte ženě šperk, který ji ohromí

Každý z nás má v životě osobu, kterou si váží, cítí k ní úctu, respekt, má ji ze srdce rád a přeje si, aby tato osoba byla stále zdravá a šťastná. Často je to maminka, která nás vychovala, ale u mnohých mužů je to i partnerka, která jakoby přebere otěže matky a stává se mužovu múzou. Ať už chcete obdarovat maminku, sestru, dceru nebo třeba výbornou kamarádku, můžete jí věnovat krásný šperk s drahým kamenem.

Objevte krásu briliantových šperků

Prohlédnete-li si v obchodě nebo na e-shopu briliantové šperky, možná také spatříte kouzlo, které se v nich ukrývá. Jsou jedinečné, krásné, mají svého ducha a díky své variabilitě lze vybrat správný typ pro mladičkou slečnu i pro starší váženou dámu.

Jestliže máme možnost změřit si průměr prstýnku, můžeme věnovat třeba briliantový prsten. Často se ale stane, že tuto možnost nemáme, anebo nechceme, aby dotyčná žena začala něco tušit. V takém případě je dobré rozhodnout se pro šperk jiný, který se bude hodit ženě s jakkoli silnými prsty, zápěstími… Třeba když zvolíte briliantové přívěšky.

Velkou výhodou je, že můžete briliantové přívěšky použít k oživení outfitu na ples, svatbu, důležitý pracovní pohovor i jiné významné události. K sehnání jsou i přívěšky skládající se z více barevných kovů, a tak si na své přijdou i ti, kdo jednou nosí bílé zlato a jednou žluté.

Chcete přívěšek jednoduchý nebo honosný? V bohaté nabídce si určitě vyberete. Rozdíl může být i v barevnosti kamenů. Jsou přívěšky, které tvoří jen jedna barva kovu a jedna barva drahého kamene. Vybrat si ale můžete i takové, které jsou tvořeny kameny různých druhů a barev. Snadno tak získáte třeba přívěšek s čirými a červenými kameny, modrými, zelenými nebo třeba hnědými. Výborně je můžete sladit s barvou očí nebo s oblíbenou barvou, kterou nejčastěji nese oblečení obdarované.

Dobrým typem šperku může být i náramek. Diamantové náramky mohou být jednoduché a nenápadné, ale stejně tak honosné a okázalé, které nikdo nepřehlédne. Tady jen pozor na velikost, aby nebyl ženě těsný. Rádi vám s výběrem poradí i v samotném obchodě, kde mají bohaté zkušenosti.

Obdarujete-li ženu šperkem s brilianty, dokážete jí, jak moc pro vás znamená. Neponechte nic náhodě a šperk vybírejte s dostatečným předstihem, abyste s ním byli spokojeni vy i obdarovaná. Jde o větší investici, kterou je dobré trochu promyslet.

 

 
Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Hrnkové knedlíkyHrnkové knedlíky

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.