Řešíte lepší bydlení? Může vám pomoct výhra v loterii


21.11.2016Autor: MáMáma.cz

Řešíte lepší bydlení? Může vám pomoct výhra v loterii

Každý rodič si přeje, aby jeho děti vyrůstaly v hezkém domě, který bude útulný, v němž budou mít svůj pokojík zařízen dle svých představ a budou se v něm cítit dobře. Rodiče si zase představují, jak by mohly vypadat kuchyně, ložnice, koupelny, zahrada a vše další. Jenže mnoho z nás na hezké bydlení finančně nedosahuje. Splácíme nezrekonstruované domky, žijeme v nevyhovujících bytech, nebo nejsme schopni vybavit dům tak, aby splňoval všechny naše požadavky. Víte však, že pomoct vám může nejen spoření, pomoc rodiny či přátel, ale i loterie?

Výherců je každoročně velmi mnoho

Možná už jste viděli americký pořad o lidech, kteří vyhráli v loterii a zařídili či koupili si díky výhře dům svých snů. Výhra přitom nemusí být nikterak horentní, mnozí lidé by se spokojili s 3 000 000 Kč a za ně si pořídili menší domek na venkově, někdo by chtěl alespoň jednou tak vysokou částku. Ať tak, či tak, např. díky Evropské loto Euro Millions můžete vyhrát mnohonásobně vyšší sumy. Za ně si pak pořídíte to, co si budete přát.

Sázejí častěji muži, překvapte je a vsaďte vy

Je mezi námi i skupina žen, které zkouší své štěstí, jsou to ale spíše muži, kdo se loterii věnují. Napadlo vás, že byste mohla sázku tentokrát provést vy, a svému drahému tiket věnovat k narozeninám nebo blížícím se Vánocům? Anebo někomu z rodiny či přátel. Výborný a netradiční dárek, který potěší a přinese do života kus zdravého napětí a očekávání.

Ať už vám chybí peníze na cokoli, nebo jich máte tak akorát, ale raději byste o něco víc, abyste so dostali na dovolenou, koupili nové auto, mohli více cestovat… zkuste sázet. Sázky nejsou přemrštěné, přitom suma, kterou můžete vyhrát, mnohonásobně znásobí to, co jste do hry vložily. Milé ženy, zkuste i vy, zda máte šťastnou ruku a zajděte si vsadit. Radost ze hry a příjemné očekávání se vám bude jistě líbit. Navíc pokud tiket věnujete, bude radost ještě znásobena.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Knedlíčková polévkaKnedlíčková polévka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.