Škrabadla pro kočky můžete mít doma i venku


03.10.2018Autor: MáMáma.cz

Škrabadla pro kočky můžete mít doma i venku

Přízemní mrazíky zatím neodradily šelmy kočkovité, aby se na zimu přemístily do útulných a vytopených bytečků, a zatím je baví přebývat venku. Pokud máte kočku, jejímž celodenním koníčkem jsou toulky po okolních dvorcích nebo ve vnitrobloku a schází jí tam stromu, možná byste se měli porozhlédnout po nějaké hračce. Ideální jsou venkovní škrabadla pro kočky, která se v případě nutnosti dají jednoduše přesunout do interiéru.

Luxusní škrabadla pro kočky uspokojí i více mazlíků najednou

 

Venkovní škrabadla pro kočky mají podobně jako další kočičí stromy pevnou podložku, díky níž se škrabadlo nezřítí ani při bouřlivějším ataku ze strany kočkovité šelmy. Na škrabadlech se dá bez problémů poskakovat i se na nich pohodlně uvelebit a pozorovat okolí. V případě, že se kočka cítí být ohrožena, může se schovat do boudičky, která bývá součástí většiny šplhacích stromů. Kmeny jsou potaženy speciálním materiálem, jenž kočce perfektně nahradí kůru pravých stromů a na němž si perfektně obrousí drápky, aniž by měla touhu zničit veškerý nábytek a doplňky v bytě.

Luxusní škrabadla pro kočky jsou důmyslnou soustavou kmenů, prolézaček, boudiček, jež je připevněna na stabilní podložku. Bez problémů se na luxusním stromě mohou prohánět i dvě nebo tři kočky. Máte-li doma více mazlíčků, kteří stále nespokojeně mňoukají, pořiďte jim místo více škrabacích stromů jeden rozvětvený. Bude se vám lépe přenášet i umisťovat na dané místo podle vaší a kočičí potřeby. Všechna škrabadla se dají jednoduše čistit a omývat, jejich výběr je díky barevným variacím jednoduchý – stačí jej sladit s barvou koberce, nábytku a bytových textilií. Kočičí strom bude už natrvalo součástí vašeho interiéru. Pořiďte svým kočkám kočičí škrabadlo a uvidíte, jak vaši mazlíčci ožijí. Jejich život dostane novou dimenzi.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Roládová stříškaRoládová stříška

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.