Tiskněte levně doma i v kanceláři díky levným tonerům


10.03.2019Autor: MáMáma.cz

Tiskněte levně doma i v kanceláři díky levným tonerům

Kdo z nás by nechtěl ušetřit nejen na věcech, jako je cena vytápění, potravin, pojištění…, ale také na tisku dokumentů a fotografií. To je možné, stačí pořídit levné tonery, které nahrazují výborným způsobem originální náplně do tiskáren. Přitom jsou stejně výkonné, hodí se do všech běžně používaných tiskáren mnoha značek, které u nás vídáme.

Jaké náplně jsou vám k dispozici

Téměř pro každou tiskárnu zde najdete ten správný toner, cartridge a náplň. Mluvíme o internetových stránkách tonerdepot.cz. K dostání zde je i vybavení do kanceláří, jako jsou kalkulačky, myši k PC, powerbanky, datová média, fotopapír, nabíječky, klávesnice a mnohé jiné.

Vrátíme se ale k tiskárnám, do kterých zde můžete objednat náplně. Jmenujme značky jako HP, IBM, Canon, Brother, Dell, Panasonic, Philips, Sharp, Toshiba, Xerox… Můžete zvolit cartridge Samsung, kdy v nabídce jsou produkty pro celkem 12 různých tiskáren této značky. Pokud byste nenašli tiskárnu, kterou používáte, stačí kontaktovat e-shop a nechat si poradit, jaká alternativa je vám k dispozici.

V nabídce najdete originální, alternativní tonery a náplně prémiové kvality. Úspora peněz v porovnání s drahými náplněmi je značná. Při koupi hned vidíte, na jaké množství stran je toner určen. Mnohé zboží je zde navíc v akci, s dopravou zdarma, což představuje ještě vyšší úsporu.

Vyhledávání správné náplně je jednoduché. Stačí na domovské stránce zadat název, číslo náplně nebo tiskárny. Anebo můžete použít filtr na pravé straně poté, co si vyberete typ tiskárny.

Co se týče výhod e-shopu, k nákupu nad 500 Kč získáte dárek zdarma, dopravu zdarma budete mít při nákupu nad 2 200 Kč a v případě, že objednáte nevyhovující zboží, budou vám peníze vráceny, pokud jej vrátíte do 14 dnů od nákupu.

Začněte tisknout levněji co nejdříve a ušetřete několik set až tisíc korun měsíčně. Čím objemnější je váš tisk, tím více ušetříte.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Zázvorový čajZázvorový čaj

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.