Bio kosmetika prospívá dospělým i dětem


01.04.2019Autor: MáMáma.cz

Bio kosmetika prospívá dospělým i dětem

S ohledem na naše zdraví většina z nás vybírá denně potraviny v obchodě, používáme namísto léků bylinky k přemožení nachlazení, na dovolenou jedeme tam, kde je čisto… Stejně šetrně bychom se měli chovat při výběru dekorativní kosmetiky, šamponů, tělových mlék i parfémů a podobně. To většinou děláme nakupujeme-li pro děti, ale my, dospělí, na to často zapomínáme. Proč si nedopřát přírodní kosmetiku pro celou rodinu, aniž byste si ji museli vyrábět doma?

 

Pečujte o sebe při mytí

 

Denně se myjeme a máme rádi, když nás sprchový gel krásně provoní, šampon cítíme i následující den ve vlasech a máme pocit čistoty a svěžesti. To si můžete dopřát i při používání bio kosmetiky určené k mytí a dennímu používání. Kupříkladu šampon pro barvené vlasy vám udělá kvalitní službu po všech stránkách. Důležité pro vás jistě bude, aby pomáhal udržet umělou i tu vaši barvu vlasů. Zároveň by měl o vlasy pečovat, aby byly zářivé, nevysušené, nelámaly se, byly svěží. To vše tento šampon umí, i když je naprosto přírodní. Použité složky zeleniny, ovoce a bylin dělají vše pro vaši krásu a zdraví.

Ani nejmenší děti nebudeme obcházet. Mnohý lékař vám řekne, že je stačí mýt vodou, pouze občas použít mycí gel na tělo i vlásky. Avšak po koupeli je důležité pokožku dětí hydratovat. K tomu vám pomůže dětské hedvábné tělové mléko. Je určeno pro všechny typy pokožek, i pro tu citlivou, což ocení mnoho rodičů. Kůži zjemňuje, zlepšuje přirozené kožní funkce, snadno se vstřebává. Najdete v něm pečující organické oleje, jako např. sladký mandlový olej. Organický heřmánkový extrakt pokožku zklidňuje, zabraňuje jejímu poškození vnějšími vlivy. 99,27 % přísad je přírodního původu, 11,94 % z toho je z ekologického zemědělství.

 

Vše na jednom místě

 

Skvělé je, že vše, co k péči o pleť i dekorativní kosmetiku můžete nakupovat „pod jednou střechou“. Společnost NAOBAY přináší produkty pro ženy, muže i děti, které jsou přírodní a jejich používáním za pár měsíců či let nezpůsobíte sami sobě nechtěné negativní účinky. Vyzkoušejte ji a najděte partnera, na kterého se při nákupu kosmetiky budete s důvěrou a radostí obracet.

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Křenová omáčkaKřenová omáčka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.