Rychlá půjčka vám dovolí expandovat


08.04.2019Autor: MáMáma.cz

Rychlá půjčka vám dovolí expandovat

Podařilo se vám rozjet vlastní podnikání? Gratulujeme. Zřejmě teď uvažujete o rozšíření svých podnikatelských aktivit. Pokud vám brání nedostatek financí, nevěšte hlavu a půjčte si.

Skvělé podmínky pro úspěšné podnikatele nabízí například společnost Ferratum Czech, s.r.o. v produktu s názvem rychlá půjčka.

Bez nutnosti zástavy a skrytých poplatků

Podnikáte déle než rok a dosahuje váš roční obrat minimálně 600 000 korun? Pak vás od produktu s názvem rychlá půjčka dělí jen tři detaily v podobě trvalého bydliště a místa podnikání na území České republiky. Potom už bude stačit založit si speciální podnikatelský bankovní účet a částka až do výše 1,3 milionu korun může být vaše. Bez nutnosti zástavy a skrytých poplatků, nutno podotknout.

50 000, nebo 1 300 000?

K jejímu získání toho přitom není zapotřebí zas tak mnoho. Učinit budete muset několik jednoduchých kroků, které vám nezaberou dobu delší než pět minut. Do jednoduchého formuláře vyplníte pár základních údajů, jako jsou obchodní název společnosti, vaše firemní e-mailová adresa, číslo mobilního telefonu a částka, kterou si chcete půjčit. Ta se může pohybovat v rozmezí 50 000 a již zmíněného 1 300 000 korun.

Schvalování na základě cash flow

Konkrétní nabídku v podobě výše půjčky, na niž dosáhnete, a podmínek k jejímu získání obdržíte prakticky záhy. Schvalování se totiž neodvíjí na základě vašeho kreditního skóre, ale jenom podle vašeho cash flow. Obecně by se tak dalo říci, že čím vyššího obratu vaše firma dosahuje, na tím vyšší částku máte možnost dosáhnout. S ní pak můžete nakládat prakticky dle vaší podnikatelské libosti.

Až osmnáctiměsíční splatnost

Zbytek bude jen na vás, tedy jestli nabídku přijmete, nebo půjdete o dům dál. To však nedoporučujeme, protože podmínky půjčky jsou velmi transparentní. A na splacení půjčky můžete mít až 18 měsíců. To je velmi slušné, nemyslíte?

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Losos na pomerančíchLosos na pomerančích

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.