Venušiny kuličky fungují jako prevence inkontinence i ke zlepšení sexu po porodu


02.07.2019Autor: MáMáma.cz

Venušiny kuličky fungují jako prevence inkontinence i ke zlepšení sexu po porodu

Venušiny kuličky mají svá tajemství, která vám nyní chce odhalit recenzní portál erotických pomůcek Lascivni.cz. A nejde vždy jen o erotické zážitky.

Po porodu, jako důsledek sedavého zaměstnání, s hormonálními změnami v ženském těle i s věkem obecně, dochází v ženském těle k tzv. povolení pánevního dna. To pak způsobí řadu velice nepříjemných obtíží. Například stresovou inkontinenci. Obvykle jde o únik moči při kýchnutí, zvedání těžkého břemene či při smíchu. Může však jít i o únik stolice. Dalším negativem pak jsou menší prožitky při sexu. I u něj používáme svaly. Avšak ne ty na rukou nebo nohou, ale svaly pánevního dna. Neschopnost je stáhnout a celkové povolení v oblasti pochvy vede k tomu, že sex už není to, co býval. Muži si stěžují na snížení sexuálního požitku a jako ženy už nejsme schopny dosáhnout vaginální orgasmus. K odstranění těchto potíží i ke zlepšení sexu po porodu pomohou právě venušiny kuličky.

Kegelovy cviky jinak

Pro zpevnění pánevního dna se doporučují tzv. Kegelovy cviky, ale i cvičení podle české fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové. Alternativou k těmto cvikům jsou vlastně cviky s venušinými kuličkami. Tato erotická pomůcka je dnes doporučována rovněž lékaři. Svaly pánevního dna s ní cvičíte v podstatě stejně, jako když ji používáte pro své sexuální uspokojení. Kuličky se snažíme stahy udržet v pochvě. Postupně prodlužujeme dobu, po kterou je v pochvě udržíme. Pokoušíme se zesilovat stahy. Následně pracujeme s intenzitou svalů.

Jak vlastně venušiny kuličky vypadají?

Je až překvapivé, že mnoho žen nemá o této eroticko-zdravotní pomůcce příliš velké povědomí. Obvykle jde o dvou až čtyřcentimetrové kuličky. Celkem jsou dvě, vzájemně propojené. Uvnitř každé se ještě ukrývají skryté kuličky, které vyvolávají samočinné vibrace. Existují však i různé alternativy. Například pouze s jednou vibrující kuličkou. Dnes již existují i kuličky, jejichž vibrace způsobuje vložená baterie nebo akumulátor. Velice důležitý je materiál kuliček. Musí vám být příjemný a nesmíte mít na něj negativní reakci. Pozor například v případě, že trpíte alergií na latex. TOP venušiny kuličky u nás představuje recenzní web Lascivni.cz.

Podívejte se na nejlepší venušiny kuličky 2019

Tato ryze dámská sexuální pomůcka byla otestována testerkami Lascivni.cz. Mezi pět nejlepších venušiných kuliček vybraly redaktorky recenzního portálu tyto:

1. Whoop.de.doo

2. Fun Factory Smartballs NEW

3. Posilovač pánevního dna BOOM HiBall

4. BOOM Mini BO statické kuličky

5. Romant YoYo 2v1

Podívejte se na souhrnné recenze venušiných kuliček a na pro a proti každého modelu.

Proč sledovat Lascivni.cz

Magazín o sexu Lascivni.cz přináší recenze nejžádanějších typů erotických pomůcek. Aktuálně jich na webu najdete přes 300. 15 redaktorů každou z nich otestovalo a s čtenáři se dělí o zkušenosti. Recenzní magazín pomáhá řešit sexuální problémy svých čtenářů, učí je používat erotické pomůcky a doporučuje ty nejlepší. Díky recenzím vyberete erotickou pomůcku snadno jako dárek.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Domácí zmrzlina MíšaDomácí zmrzlina Míša

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.