5 tipů, jak vylepšit mužům sex s erotickými hračkami


01.08.2019Autor: MáMáma.cz

5 tipů, jak vylepšit mužům sex s erotickými hračkami

S příchodem dítěte se poměry v posteli často změní. Několik týdnů po porodu žena na sex nemívá chuť, pak se místo milostných hrátek vstává k dítěti. Jestli nechcete, aby váš milostný vztah trpěl, zkuste v posteli něco nového. Mnohé praktiky lze muži dopřát i tehdy, když vy ještě na sex po porodu nejste připravená.

Navodit potěšení a dovést muže k vyvrcholení lze různými způsoby a velmi dobrými pomocníky v tom mohou být erotické hračky. Kdy jindy se k nim uchýlit, když ne právě nyní? Na tom, že si vezmete pomůcku, není vůbec nic špatného. Pojďme se spolu podívat na několik konkrétních pomocníků pro muže.

1. Největší klasika: Umělá vagína

Mnohé bývají tak kvalitně zpracované, že dokážou živý orgán nahradit skutečně velmi přesvědčivě. Samozřejmě ne každé ženě může být příjemné, když bude její manžel používat takovou náhradu, ale uvědomte si, že umělá vagína je pro muže to samé jako pro ženy vibrátor či dildo. Bude vám vadit, když ji budete používat u společných milostných hrátek?

2. Trochu BDSM: Zkuste pouta

Víte, že za vzrušení může zejména mozek? Vzrušit se dokážete i bez stimulace pohlavních orgánů, a proto se ani u erotických hraček nemusíte zaměřovat vyloženě na ně. Co třeba taková pouta? Víte, jak se vylepší obyčejný sex, když svému drahému spoutáte ruce za zády? Pouta na ruce jsou poměrně levnou investicí, navíc si je užijete oba.

3. Něco na rozproudění: Erotická hra

Nejen pro ženy je důležitá předehra. Zkuste svého milého překvapit nějakým zajímavým programem, který ho 100% nažhaví. Dobrou volbou je třeba nějaká erotická hra. Budete mít zábavu na večer, a navíc, je vám jasné, jak takový večer skončí? Když ho načnete dobrou večeří, do níž kápnete afrodiziaka, je závěr jednoznačný.

4. Tak trochu dárek pro vás: Vibrační kroužek

Těžko říct, zda by se měl vibrační kroužek zařadit mezi ženské, nebo mužské erotické hračky. On je totiž příjemný oběma pohlavím. Jestli tedy chcete myslet trochu sobecky i na sebe, sáhněte po něm a vyzkoušejte nové pocity, které vám přinese.

5. Pro odvážné: Anální sex

Tohle téma je trochu ošemetné. Ne každému je anální sex příjemný, nicméně ti, kdo jej vyzkoušeli, si jej často chválí. A nemusí jít jen o ženy. Anální sex dělá dobře i mužům. Jako žena si můžete pořídit tzv. strap-on, tedy nasazovací penis, případně dildo, a ukázat svému muži ten slastný pocit.

Pomůcek, které vám vylepší sexuální život, je samozřejmě ještě daleko více. V sexshopech dnes seženete to, co byste si ani nedokázali představit. Kolikrát možná nebudete tušit, jak se vlastně daná věc používá. Nebojte se však experimentovat, na internetu najdete dost rad a návodů. Inspiraci hledejte třeba u Růžového slona. V sexu není nic horšího než stereotyp a vybrat erotickou hračku je dnes tak jednoduché. Vše zařídíte z pohodlí domova přes internet a zboží vám přijde diskrétně zabalené, takže se nikdo nedozví, co vám dorazilo.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Mexická pánevMexická pánev

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.