Máte syna v pubertě? Potěšte jej skvělou kosmetikou


09.09.2019Autor: MáMáma.cz

Máte syna v pubertě? Potěšte jej skvělou kosmetikou

Který mladý muž či kluk by se rád necítil přitažlivě, neodolatelně, trendy…? V pubertě kluci často a rádi zkouší nové účesy, nechávají si narůst vousy, poté je zase oholí, průvan je i v jejich šatní skříni, botníku. Jestliže máte náctiletého syna, určitě víte, že je důležité, aby se tak, jak vypadá, cítil dobře. Někteří se nechávají inspirovat spolužáky, kamarády, jiní naopak raději vystoupí z řady a všechny udiví účesem, který se jen tak nevidí.

Dětem je mnohdy lepší vyhovět ve věcech, ve kterých můžeme, protože v podstatě o nic nejde. Ostříhané vlasy dorostou, nabarvené odrostou, vousy se dají kdykoli oholit… Buďte mu chápavou mámou, a naopak mu zkuste pomoci v letech puberty, které nejsou často snadné. Jak? Což takhle kosmetika pro muže? Tu teď velmi ocení. Přitom bude zdravá, fungující a vaše peníze nebudou vyhozené za zboží, se kterým nejste vy ani on spokojeni.

 

Coooooool účes

 

Kluci už kolem sedmi let věku přichází na to, že je skvělé mít vlasy nasytlované. S pomocí mámina či tátova fixačního gelu se snaží vykouzlit účes, který viděli na oblíbeném fotbalistovi, kamarádovi, na tátovi… Pokud účesům přijde chlapec „na chuť“, rok dva jej bude bavit si s vlasy „hrát“. Pak bude pár let klid a nová vlna začíná v pubertě.

Kluky každého věku potěší pomáda na vlasy. Díky ní vlasy nejsou slepené, přehnaně lesklé, naopak vypadají přirozeně, matně, ale přitom jsou skvěle fixovány. Večer, po celém dnu, kdy pomáda plnila svou funkci, se dá snadno smýt šamponem.

Máte-li syna sedmnáctiletého či staršího, který už má plnovous či strniště, překvapí jej olej na vousy. Dá se použít na vlasy, vousy i pleť. Plní funkci výživy a hydratace, vlasy i vousy po něm zůstávají krásné, zdravé, jemnější, a to i v případě, když byly dříve vysušené a krepaté.

 

Hezká, ale ne přehnaná vůně

 

Každý větší kluk by měl mít svůj sprchový gel pro muže. Možností, jak může vonět je nespočet, mladí spíše volí svěží, sportovní vůně před těžkými, kořeněnými. Sprchový gel v dnešní době může skvěle mýt, ale také zároveň pečovat o pleť.

Nezapomeňte ani na kvalitní šampon na vlasy a deodorant. A nezapomeňte svého syna alespoň tu a tam pochválit, že vypadá hezky, že příjemně voní… Budete mu vštěpovat nenásilnou formou, že je fajn když o sebe pečuje, že je to vidět, cítit, že jeho snaha není marná.

V barber shopu nakoupíte kosmetiku pro pány kteréhokoli věku, jakéhokoli vzezření. Stačí jen vybrat tu, kterou váš milý, ať už muž, syn či přítel, používá. Barber shop nabízí jen kvalitní vyzkoušenou kosmetiku, se kterou budete zaručeně spokojeni.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Kuřecí kousky v rajčatové omáčceKuřecí kousky v rajčatové omáčce

Jednoduché a lehké jídlo na kterém si pošmakne celá vaše rodina za 30min je hotovo.

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.