Virtuální asistent vám skvěle pomůže nejen na mateřské dovolené


09.10.2019Autor: MáMáma.cz

Virtuální asistent vám skvěle pomůže nejen na mateřské dovolené

Která maminka nebo tatínek by alespoň tu a tam rádi nepřenechali část ze svých starostí na někom jiném… Ne všichni však máme možnost oslovit prarodiče, kamarádku či jinou „dobrou duši“, která by nám pohlídala děti, zašla za nás na úřad, nebo pomohla s organizací oslavy. Nabízí se tady ale výborná příležitost využít služeb virtuálního asistenta. Pomůže vám s mnoha úkoly, činnostmi, a vy budete moci v hektickém dni polevit a mít čas si vydechnout.

Virtuální asistent je vám vždy nablízku

Kdykoli budete potřebovat, můžete virtuálního asistentka kontaktovat s žádostí o pomoc s vyřízením jednoduchých i složitějších úkolů. Jste nemocní, nebo je nemocné vaše dítko, či jen jednoduše nestíháte, protože toho, co musíte zařídit, je příliš? Virtuální asistent vám pomůže s naplánováním dovolené a zařízením všeho potřebného, najde vám paní na hlídání nebo úklid domu, zajistí se vším všudy oslavu narozenin, sežene vhodné dárky a mnohé další. Funguje 24 hodin denně a většinu zadaných úkolů stihne vyřídit už do druhého či třetího dne.

Aktuálně možná řešíte, kde v okolí se nachází kroužky pro děti, které by je bavily, časově vám vyhovovaly a nestály by mnoho financí. I s tím vám umí asistent pomoct. Stačí, abyste mu sdělili, co dítě baví, jak je v dané činnosti zručné a vzdělané, od kdy by mělo do kroužku nastoupit, v jakém čase a jaké jsou vaše představy o ceně. Už druhý den vám asistent předloží přehled vyhovujících kroužků, které by se vám mohly líbit.

Benefity pro zaměstnance, které využijí

Jestliže chodíte do práce, možná vám zaměstnavatel nabízí různé benefity. Co si budeme povídat… některé z nich bychom rádi vyměnili za jiné, užitečnější. Anebo jejich nabídku rozšířili. Virtuální asistent lze zařadit mezi benefity pro zaměstnance. Získá tak zaměstnanec i zaměstnavatel – spoustu starostí, které zaměstnanec v práci řeší, nebo o nich přemýšlí, bude moci přenechat virtuálnímu asistentovi.

Ceny služeb virtuálního asistenta nejsou přemrštěné. A služeb, které nabízí, je skutečně mnoho. Zkuste je využít a uvidíte, že si jeho pomoc oblíbíte, a alespoň tu a tam se na něj s důvěrou obrátíte.

 

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Losos na pomerančíchLosos na pomerančích

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.