Uchovejte své nejlepší vzpomínky navždy


27.04.2020Autor: MáMáma.cz

Uchovejte své nejlepší vzpomínky navždy

Fotografie je magická v tom, že zachovává daný okamžik v čase navždy. Každý z nás zažívá v životě nádherné okamžiky, které stojí za to uchovat. První den školy, promoce, svatba, narození dětí, jejich první krůčky… Bohužel však lidská paměť časem bledne a tyto šťastné okamžiky pomalu mizí v zapomnění. Naštěstí, díky úžasné technologii přenosu obrazů na plátno si můžete tyto šťastné vzpomínky uchovat navždy ve formě obrazů, které ozdobí váš interiér.

Vytvořte z vašich fotografií umělecké dílo

Jednou z firem, které nabízejí přenos fotografie na plátno je i printscreen.cz. Od své konkurence se liší ručně vyráběnými dřevěnými rámy, opatřenými v rozích speciálními posuvnými vzpěrami, které zajistí dokonalé vypnutí plátna. Za zmínku stojí také speciální technologie, odstraňující nevzhledné přeložení plátna v rozích obrazu. Je možné si vybrat z rámů o šířce 2,8 cm, 3,8 cm a 5 cm, které dodají obrazu úžasný plastický efekt. Pomocí nejmodernějších tiskových technologií se přenese fotka na plátno vyrobené z kvalitní přírodní bavlny, a vypne se do ručně vyrobeného dřevěného rámu. Na závěr je povrch plátna ošetřen vysoce kvalitním lakem, který nejen ochrání barvy fotografie před vyblednutím, ale dodá obrazu vzhled skutečného uměleckého díla.

Dokonalá dekorace i osobní dárek

Fotografické obrazy můžete vytvořit z jakýchkoli fotografií s dostatečným rozlišením. Pokud nemáte vlastní fotografie, nabízí printscreen.cz obrovskou databázi obrázků vytvořených předními světovými umělci v oboru fotografie, ze kterých si jistě vyberete. Obrazy můžete vytvořit i ze starých rodinných fotografií, takže vaši předkové budou moci být stále s vámi. Foto obrazy jsou nejen skvělou dekorací do vašeho bytu, ale také úžasným osobním dárkem, který bude obdarovanému navždy připomínat nejšťastnější okamžiky jeho života.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Drobenkový koláč ze špaldové moukyDrobenkový koláč ze špaldové mouky

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.