Hesperutin – vitamin C pro citlivý žaludek


";

05.01.2021Autor: MáMáma.cz

Hesperutin – vitamin C pro citlivý žaludek

Vitamin C je pro naše tělo velmi důležitý. Podporuje obranyschopnost, je nezbytný nejen k udržení dobrého zdraví, ale i k životu. Jedná se o vitamin rozpustný ve vodě, který si tělo neumí samo vytvořit, takže jej musíme přijímat v potravě. Bohužel, jeho množství v potravinách se neustále snižuje, a tak přichází na řadu doplňky stravy.

Vitamin C vám lékař doporučí při nachlazení i jiných onemocněních. Není na škodu ho konzumovat také na podzim či na jaře, kdy je vyšší výskyt respiračních onemocnění, nebo prostě tehdy, když cítíte, že je toho na vás moc.

Dostupný je v mnoha formách, ne každému však vyhovují

Vitamin C koupíte v každé lékárně a častokrát i v supermarketu ve formě šumivých tablet. Jestli ho budete jíst nebo pít, je pouze na vás. Někteří lidé bohužel nemají na výběr a nemohou tento vitamín přijímat v žádné podobě.

Klasický vitamin C, tedy kyselina askorbová, je kyselý, a proto nedělá dobře lidem s citlivým trávením. Bývá jim po něm špatně. Řešení ale existuje – je jím například doplněk stravy Hesperutin.

Český neutrální vitamin C s rostlinnými výtažky

Hesperutin je doplněk stravy od české firmy Naturvita, který obsahuje bioflavonoidy přírodního původu – komplex bioflavonoidů z citrusových plodů a rutin. Má stejné účinky jako klasický vitamin C, podporuje elasticitu cévního systému a jeho propustnost. Jde však o neutrální (nekyselou) formu vitaminu C, která je šetrná k žaludeční sliznici a lépe absorbovaná buňkami těla. Tento vitamin C tedy mohou bez problémů konzumovat i lidé s citlivým žaludkem.

Levný a šetrný vitamin C

Jedno balení přípravku Hesperutin obsahuje 60 tablet, takže vydrží na dva měsíce. Stojí 65 korun, což je ve srovnání s jinými vitaminy C velmi slušná cena. Hesperutin koupíte například v online lékárně Gigalekarna.cz, kde prodávají také další šetrné přírodní doplňky stravy od firmy Naturvita.
Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Kokosová buchta ze špaldové a ovesné moukyKokosová buchta ze špaldové a ovesné mouky

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.