3 skvělé řemínky na Apple Watch pro ženy


09.07.2021Autor: MáMáma.cz

3 skvělé řemínky na Apple Watch pro ženy

Apple Watch jsou bezpochyby jedním z nejžádanějších nositelných zařízení na trhu. Snoubí elegantní design s uživatelsky přívětivým rozhraním, a tím pádem jsou tyto chytré hodinky považovány za dokonalý digitální nástroj pro zdravý a aktivní život. Plní všechny potřebné funkce fitness náramku a současně umožňují zůstat ve spojení díky synchronizaci s iPhonem. Přes Apple Watch tedy můžete vidět notifikace i přijímat hovory.

Stejně jako u iPhonů je na výběr nepřeberné množství pouzder, u chytrých hodinek si můžete vybírat z pestré škály řemínků. Velkou výhodou je, že u Apple Watch řemínky měníte podle toho, na jakou událost se zrovna chystáte. Pro sportování totiž zvolíte jinou variantu než na obchodní schůzku.

Silikonový řemínek na sport

Pro každou generaci Apple Watch je k dostání řada silikonových sportovních řemínků, a to hned v několika atraktivních barvách. Silikonový řemínek na Apple Watch je velice lehký a měkký, navíc se příjemně nosí. Zároveň je trochu pružný, aby kopíroval zápěstí. S tímto řemínkem budete bez obav sportovat, ovšem můžete si ho dát, i když jdete třeba jen ven na procházku.

Řemínek z nerezové oceli

Pokud hledáte elegantnější provedení, nabízí se vám řemínek z nerezové oceli, jenž má nádech sofistikovanosti a půvabu. Sáhněte po variaci, která je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, většinou bývá k dostání ve stříbrné, růžové i zlaté barvě. Z Apple Watch se tak najednou stane šperk, který si můžete dát k elegantnímu outfitu.

Kožený řemínek

Velice zajímavý je na Apple Watch řemínek vyrobený z kůže, která je odolná a pohodlná na nošení. Jestliže si myslíte, že kožené řemínky jsou doménou mužů, potom jste na omylu, oblíbené jsou i u něžného pohlaví.

Chcete si objednat nějaký řemínek na Apple Watch? Podívejte se do e-shopu AppleKing.cz.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Velikonoční beránekVelikonoční beránek

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.