Houbové šunkofleky

10.02.2015Autor: Peťka

Houbové šunkofleky

Suroviny:

1 balíček těstovin,4 žampiony,3 nožičky debrecinek,3vajíčka, bylinky dle chuti,zelenina (hrášek,mrkev,kukuřice,rajčata),olivy,3 vajíčka,trochu tuku na vymazání pekáčku

Postup:

Uvaříme těstoviny dle návodu. Mezitím nakrájíme na kostečky uzeninu,  zeleninu čerstvou (či mraženou-hrášek,kukuřice,mrkvička) a žampiony.  Uvařené těstoviny vložíme do vymazené zapíkací mísy a přidáme připravenou uzeninu,houby a zeleninu. Vše dobře promíchámí. Do skleničky si rozklepneme vajíčka a přidáme bylinky (oregáno,bazalka apod.)Vlijeme do těstovin a promícháme.

Pečeme při 180stupňu do zlatova (cca 25 minut).

Doba přípravy: 40minut

Počet porcí: 4

Fotogalerie

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Hrachová kaše s debrecínkou a chlebemHrachová kaše s debrecínkou a chlebem

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.