Všichni chceme být efektivní a věci si ulehčit. Pojď se podívat pod podkličku toho nejzajímavějšího. Jak si všechno co nejvíc usnadnit, mít čas pro sebe a vytěžit z času s dítětem co nejvíc.

Pro dobrý sluch

Pro dobrý sluch

Sluch je jedním z nejdůležitějších smyslů. Je třeba o něj a uši nějakým způsobem pečovat? A co když se sluch začíná zhoršovat? celý článek »

Za kvalitnějším spánkem s dobrým prostěradlem

Za kvalitnějším spánkem s dobrým prostěradlem

Spánek a odpočinek je v dnešní době podceňovaným atributem. Lidé žijí hektickým životním stylem a spánkové kultuře jako takové není přikládán až takový význam. Ke kvalitnímu odpočinku je přitom zapotřebí jen několik základních věcí. celý článek »

Jazyková intenzivní péče

Jazyková intenzivní péče

Jazyková škola Plzeň nabízí komplexní jazykové služby na špičkové úrovni, a to již od roku 1998. Tato společnost disponuje nejen kvalitativní úrovní služeb, ale také kvantitou poskytovaných jazyků. Jazykové centrum se skládá z několika sektorů. Patří sem překladatelské služby a korektury, tlumočnické centrum, studium v zahraničí, pomaturitní studium a další. Firma navazuje spolupráci s výhradně odbornými pracovníky, díky kterým lze klientům zajistit profesionální přístup a prestižnost daných služeb. celý článek »

A co vy, ovládáte Excel?

A co vy, ovládáte Excel?

Svět s moderními technologiemi se změnil. Na rozdíl od dob dřívějších, kdy švadlena musela umět šít a písař psát, existují dnes univerzální znalosti, které usnadní pracovní a osobní život každému bez ohledu na povolání. Jednou z nich je práce s Microsoft Excelem. celý článek »

Dýchej a budeš dýchat

Dýchej a budeš dýchat

Dýchací cesty je část těla, která nejčastěji trpí různými onemocnění, což rozhodně není příjemné. Aby byly naše cesty stále čisté a průchodné a hlavně bez onemocnění, tak bychom měli posilovat imunitu. Ale co když už nemoc přišla? Zkuste aromaterapii. celý článek »

Recykluj své oblečení

Recykluj své oblečení

Každá žena by si měla čas od času protřídit svou šatní skříň. Při tomto třídění se určitě najde pár kousků, které už se nedají znovu obléct, protože buďto vyšly z módy anebo vám už prostě nesedí. Největším problémem pak přichází otázka, co udělat s těmito kousky oblečení? celý článek »

Účinná pomoc proti kašli

Účinná pomoc proti kašli

Letos je skutečně tuhá zima, jakou jsme u nás už dlouhá léta nezažili, a o které mluví naši prarodiče a praprarodiče. Venku je stále spousta sněhu a teploty se pohybují hluboko pod bodem mínusu. Tak to trvá již několik týdnů a stejné počasí máme nadále očekávat. I když to napohled vypadá krásně a příznivci zimních sportů můžou být skutečně nadšenější, taková zima s sebou přináší i mnoho mínusů. Velmi často se totiž stane, že prochladnete, nebo na vás nějaký bacil skočí z někoho jiného. Mezi nejběžnější příznaky nachlazení patří kromě rýmy také kašel. celý článek »

Topení pomocí dřevěných briket

Topení pomocí dřevěných briket

V tomto chladném a sychravém počasí je asi pro každého tou nejlepší představou zachumlat se někde v teploučku do deky a nic moc nedělat. O to krásnější je nicnedělání a lenošení, když před sebou máte obrázek hořícího a praskajícího dříví v krbu. Abyste si však mohli v krbu zatopit dřívím a užít si tak příjemnou atmosféru, zabere to zpravidla spoustu práce. Dřevo musíte buď pracně sami sehnat, nasekat, nařezat a především nechat pořádně vyschnout. Další variantou je ho draze kupovat, a i tak si nasekat alespoň malé třísky na podpal. V současné době se proto stále více oblíbenými stávají dřevěné brikety, které se však výborně hodí i pro topení v kamnech či kotli. celý článek »

Dřevo stále patří k oblíbeným palivům a má to svůj důvod

Dřevo stále patří k oblíbeným palivům a má to svůj důvod

S nadsázkou se říká, že nejlevnější je topit kradeným dřevem. V dobách, kdy se lidé obávají vzrůstajících cen plynu a elektřiny je však nejvýhodnější i koupené dříví. A to nejen kvůli ceně, má totiž spoustu dalších výhod. celý článek »

Na co se zaměřit při výběru ručníků a osušek?

Na co se zaměřit při výběru ručníků a osušek?

Zdá se to jako banalita, ale i při výběru ručníků a osušek bychom měli přemýšlet, co bude nejlepší. Pojďte se podívat, jaké parametry jsou důležité a jak správně postupovat. Řeč bude nejen o materiálu a rozměrech, ale i o vhodném designu. celý článek »

Vybíráme psa do rodiny. Jaké plemeno se hodí?

Vybíráme psa do rodiny. Jaké plemeno se hodí?

Plánujete pořízení nového domácího mazlíčka, ale nevíte, jaké plemeno bude nejlepší? Výběru je potřeba věnovat zvláštní pozornost, protože na konci získáte nového člena rodiny, který s vámi může žít klidně i deset a více let. Co všechno by měl splňovat pes do rodiny a co bude nutné zajistit před příchodem malého štěňátka? To vám poradíme v tomto článku. celý článek »

Mimoni pro radost nejen dětem

Mimoni pro radost nejen dětem

Žluté postavičky se staly fenoménem této doby. Snad každé dítě, a nejen dítě, je zná a miluje. Chcete svým dětem dopřát jejich oblíbené seriálové hrdiny v podobě dětského povlečení? Mimoni jsou zcela jistě trefa do černého. Nemusíte kupovat jen hračky, které za čas budou stát někde v koutě. Pokud dětem pořídíte praktické věci s tematikou, jež je zajímá, uděláte jim radost. Není nad dárky, které potěší. Hlavně když jsou praktické a kvalitní. celý článek »

Vybíráme z receptů

Hrachová kaše s debrecínkou a chlebemHrachová kaše s debrecínkou a chlebem

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.