Všichni chceme být efektivní a věci si ulehčit. Pojď se podívat pod podkličku toho nejzajímavějšího. Jak si všechno co nejvíc usnadnit, mít čas pro sebe a vytěžit z času s dítětem co nejvíc.

Řešíte lepší bydlení? Může vám pomoct výhra v loterii

Řešíte lepší bydlení? Může vám pomoct výhra v loterii

Každý rodič si přeje, aby jeho děti vyrůstaly v hezkém domě, který bude útulný, v němž budou mít svůj pokojík zařízen dle svých představ a budou se v něm cítit dobře. Rodiče si zase představují, jak by mohly vypadat kuchyně, ložnice, koupelny, zahrada a vše další. celý článek »

Je půjčka bez registru opravdu pro každého?

Je půjčka bez registru opravdu pro každého?

Na každou půjčku je nutné nahlížet z pozice věřitele, tedy toho, kdo půjčku poskytuje, no a z jeho pohledu je každá půjčka investicí. Jednoduše řečeno má věřitel nějaké volné peníze, které poskytne dlužníkovi a ten mu je s patřičným úrokem, tedy ziskem pro věřitele, vrátí. Do výše úroků by měl ovšem věřitel zanést všechna rizika, která by mohla jeho investici ohrozit, tedy možné prodlevy dlužníka při vracení, potenciální dobu strávenou na vymáhání dlužné částky zpět a další drobná i závažnější rizika. Každý věřitel si chce zkrátka svou investici ochránit, a k tomuto účelu mu slouží několik nástrojů, které mají nějakým způsobem stanovit, jak je jeho potenciální klient rizikový. Pokud tedy někdo deklaruje, že tento nástroj nepoužívá, je dost možné, že se jedná pouze o reklamní tah, nebo si tuto absenci vykompenzuje tvrdšími podmínkami a vyššími úroky. celý článek »

Tvoření pro radost

Tvoření pro radost

Vůbec si nedokážu vzpomenout, jak jsem začala tvořit. Jak přišlo to přání něco vyrobit. Něco, na co bude radost se dívat. Věc, která vnese do duše opravdový klid a pocit štěstí. Ale přesně vím, co mě k tvorbě vedlo. Touha za sebou něco nechat. I kdyby šlo jen o maličkost. Něco mě pohánělo vzít lepidlo, nůžky a tvořit. Ta potřeba jet do obchodu a nakoupit cokoli, co je vhodné k výrobě nádherné dekorace do domova. celý článek »

Levný a jednoduchý nápad, jak udělat pro chlapečka garáž

Levný a jednoduchý nápad, jak udělat pro chlapečka garáž

Levný a jednoduchý nápad, jak potěšit své syny. Stačí Vám na to jen pár věcí Krabice, Ruličky (od toaletního papíru, kuchyňských papírových utěrek, od strečky apod.), Lepidlo/event. oboustranná páska, Nůž/nůžky (v případě že musíme krabici zmenšit hloubku), Lepící páska. celý článek »

5 Tipů na bolavé zoubky

5 Tipů na bolavé zoubky

Proč pláče? Že by zoubky? Mám pro tebe 5 tipů, jak si poradit, když se miminku klubou na svět. Věř tomu nebo ne, ale je potřeba chladit! celý článek »

Číst nebo nečíst dětem? To je oč tu běží!

Číst nebo nečíst dětem? To je oč tu běží!

Sedíte doma u knihovny a děti žadoní o pohádku. Přejíždíte prstem po knihách a přemýšlíte, co dnes vybrat. Co jim vlastně mám číst? Starší si řekne, ale malá ještě moc nemluví. Co je pro ní nejlepší? Pohádky nebo říkanky? Co jí mám číst vzhledem k věku? Chci vybrat něco, aby se správně vyvíjela, něco, co probudí kreativitu. Jak na to? celý článek »

Mléčňáky jsou na nic nebo ne?

Mléčňáky jsou na nic nebo ne?

Příběhů bylo hodně, ale co konkrétní tipy a rady? Třeba na něco tak "banálního" jako je čištění zubů. A co Vaše dítko? Čistíte klasickou pastou nebo jí zásadně odmítá a chce jahodu a nic než jahodu? A jak se vlastně správně čistí zoubky? Že to není věda? A jste si jistí?... celý článek »

Tip na domácí modelínu aneb jak zabavit děti na dlouhou dobu

Tip na domácí modelínu aneb jak zabavit děti na dlouhou dobu

Procházím tvým domem a nikde tě nevidím. Konečně dorazím do kuchyně, ale je mi to divné. Takové ticho! A v tom tě uvidím, jak sedíš u stolu, tváříš se zaujatě a cosi hněteš v ruce. Najednou se vítězoslavně usměješ a postavíš na stůl svůj výtvor z modelíny. Nenadálé ticho protrhne až hádka dětí. “Ne, já si s tím budu hrát. Je to moje!” celý článek »

Vybíráme z receptů

Segedínský gulášek s knedlíkemSegedínský gulášek s knedlíkem

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.