Časté dotazy

1. JAK SE ZAREGISTRUJU?

Vpravo nahoře na stránce mamama.cz kliknete na modré políčko “Registruj se” a do připravených políček vyplníte svoje uživatelské jméno, email, který běžně používáte a zvolíte si svoje vlastní heslo. Potom už stačí kliknout na políčko “Registruj se” nebo na políčko Přihlásit se přes Facebook a užíváte si MáMámu naplno.

2. JAK SE PŘIHLÁSÍM?

Vpravo nahoře na stránce mamama.cz klikněte na modré tlačítko “Přihlášení” a do připravených políček napište svůj email a svoje heslo zvolené při registraci. Poté klikněte na tlačítko “Přihlášení” nebo celý proces vynechte a rovnou se přihlaste přes tlačítko Přihlásit se přes Facebook.

3. CO MÁM DĚLAT, KDYŽ ZAPOMENU HESLO?

Vpravo nahoře na stránce mamama.cz klikněte na modré políčko “Přihlášení” a pod připraveným políčkem “Heslo” klikněte na růžově zvýrazněná slova “zaslat nové” a napište svůj email, který jste zadávali při registraci. Poté klikněte na tlačítko “Obnovit heslo”. Jděte na svůj mail, který jste zadali do políčka a klikněte na odkaz: “Nové heslo” a na tento samý mail Vám obratem dorazí nové heslo jako nový email. Okopírujte heslo a vložte ho do panelu pro Přihlášení a je to.

4. JAK OTEVŘU ČLÁNEK

Klikněte na text nad nebo vedle obrázku článku nebo na zvýrazněná slova: “celý článek” pod úvodem ke článku a začtěte se.

5. JAK SI PUSTÍM VIDEO

Na stránkách mamama.cz kliknete v horním modrém panelu na “MáMaTV” a vyberete si video, které Vás zajímá. Kliknete na název videa vlevo od obrázku videa. A stisknete vprostřed nebo dole v levém rohu tlačítko pro přehrátí.

Pokud chcete přehrát konkrétní video v panelu napravo na hlavní stránce, tak klikněte na “MáMáTV” nad obrázkem videa, na růžový obrázek televize nebo na název videa pod obrázkem videa. Nyní jste přímo v konkrétním videu a můžete stisknout veprostřed nebo dole v levém rohu tlačítko pro přehrátí.

6. JAK PŘIDÁM ČLÁNEK DO DISKUZE

Na stránkách mamama.cz klikněte na tlačítko “Diskuze” v modrém horním panelu nahoře. Pokud chcete přidat nové téma diskuze, tak klikněte na tlačítko “Přidat nové téma diskuze”, ale pokud chcete reagovat, tak klikněte na již existující téma diskuze: Např: Tipy a Triky a klikněte na tlačítko “Reagovat”. Do okna pro reakci napište svojí reakci a stiskněte tlačítko “Přidat příspěvek”. Nyní už diskutujete. Skvělé.

7. JAK NAKOUPÍM NA BAZÁRKU?

Na stránkách mamama.cz klikněte úplně nahoře na modré tlačítko “Bazárek” a dostane se do inzerce. Vyberte si z panelu před vámi typ věci, kterou si chcete koupit např: knihu – klikněte tedy na tlačítko “Knihy”. Před Vámi se zobrazí všechna inzerce. Máte zde obrázky věci, název, cenu a kdo inzerci vložil. Najeďte myší na cenu inzerované věci a vyjede Vám růžové políčko “Zobrazit detail”, na které kliknete a dostanete se tak do detailu inzerovaného předmětu. Zde uvidíte tlačítko “Odpovědět na inzerát. Klikněte na něj a napište prodejci zprávu, že máte zájem o koupi předmětu. Tlačítkem “Odeslat poptávku” mu odešlete zprávu. S kupujícím se tak můžete domluvit dopisováním na mamama.cz nebo na vašich emailech, protože Vám informace chodí i do emailové schránky, kterou jste zadali při registraci.

8. JAK ODPOVÍM NA INZERÁT

Po přihlášení do svého účtu na mamama.cz se Vám nahoře v pravém horním rohu vedle vašeho obrázku a mailu zobrazí číslo a vedle něj obálka. Klikněte na ně nebo na svůj mail. Klikněte nyní na sekci Zprávy a klikněte na červeně zvýrazněný název nové zprávy. V detailu zprávy nyní odpovězte v okně “Rychlá odpověď” a zmáčkněte tlačítko “Odeslat odpověď”.

9. JAK SE ODHLÁSÍM Z ÚČTU?

Na stránkách mamama.cz kliknete nahoře v pravém horním rohu na tlačítko “Odhlášení” a jste odhlášeni.

Vybíráme z receptů

Česneková pomazánkaČesneková pomazánka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.