I tohle období tvého života může být naprosto v pohodě a s ohledem na všechny tvoje potřeby a silné stránky. Vnímej svoje tělo a dýchej. Užij si ten proces a uvolni se. Ty jsi ten, kdo to vede. Tělo celých devět měsíců ví, co má dělat a u porodu tomu není jinak.

Co zabalit do porodnice?

Co zabalit do porodnice?

Praskla ti voda, voláš si taxi a mezi dveřmi ti to dojde. Nemám nic s sebou! Co si ale vzít do porodnice? Přehrabuješ se prádelníkem a přemýšlíš, proč sis probůh nezabalila předem. Moc toho zase být nemůže nebo ne? celý článek »

Aby byl pro vás porod co nejšetrnější, je dobré se na něj připravit předem

Aby byl pro vás porod co nejšetrnější, je dobré se na něj připravit předem

Očekávání děťátka se sebou přináší spoustu radostí, ale i starostí. Prvorodičky prakticky netuší, co porod obnáší, jak probíhá a na co vše se připravit. Ženy, jež rodí po několikáté, už vědí, na co se připravit a mají vyzkoušené drobné, ale účinné „zlepšováky“, které u průběhu porodu pomohou. celý článek »

7 vychytávek, které si přibalit do porodnice

7 vychytávek, které si přibalit do porodnice

Máte sbaleno do porodnice přesně podle seznamu a není toho málo. Přesto bych vám ráda doporučila pár věcí, na které je fajn si místo v báglu ještě najít. Uvidíte, že při porodu a v následujících dnech v porodnici je jako když najdete. celý článek »

Tvrdá realita, narození mého synka

Tvrdá realita, narození mého synka

Nemohla jsem se dočkat svého synka, až vykoukne na svět. V těhotenství jsem se ráda koukala na filmy o dětech, četla knížky a časopisy pro maminky. Sledovala jsem maminky s kočáry a poletující děti na hřištích. celý článek »

5 tipů, jak zaručeně podlehnout strachu z porodu

5 tipů, jak zaručeně podlehnout strachu z porodu

Hodně z nás se chce na porod připravit. Chce mít potřebné informace a vědět, co se bude dít. Proto jdeme k prvnímu zdroji, který je od malička k dispozici. Ke svojí rodině, přátelům, známým. Potom na internet, do knih a k odborníkům. Na tom není nic špatného. Informovanost je skvělá věc, ale záleží na tom, jaký druh informací si z toho všeho bereme. Máme pro Vás s lehkou nadsázkou 5 tipů, jak zaručeně podlehnout strachu z porodu. Poznáváte se v některém z nich? celý článek »

Ideální porodnice? Ano.

Ideální porodnice? Ano.

Kdo by nechtěl ideální porodnici. A jak jí vlastně vybrat? Důležité je vědět, co vlastně očekávám. Jak si to představuji a jak budu naladěná. Pojďte se krok za krokem podívat na to, co udělat, abych si vybrala, byla spokojená a všechno bylo tak říkajíc, jak chci. celý článek »

Porod doma - bláznovství nebo jak to vlastně je?

Porod doma - bláznovství nebo jak to vlastně je?

Porod doma je pořád dost kontroverzní téma a člověku se ježí chřípí, když se o něm mluví. Jak je to s ním ale doopravdy? Je to nezodpovědný hazard bourající všechny jistoty nebo jde o nejlepší volbu pro toho, kdo se připraví a věří svému tělu? Veronika zažila oba porody. Jeden v porodnici a jeden doma. Tak se podívejme, co nám poví... celý článek »

Můj první porod aneb jak sestřička v porodnici čučela na prvorodičku

Můj první porod aneb jak sestřička v porodnici čučela na prvorodičku

Pavla neplánovala mít dítě a přesto otěhotněla. Celé těhotenství se sžívala s myšlenkou, že budou doma tři a musela se podívat zblízka na svoje strachy jako: Nezvládnu porod, bude to v nemocnici, nezvládnu se o dítě postarat, nebudu ho mít ráda, zničí to můj vztah…ale zvládla to a teď má malého Matouška. Přečtěte si, jak to udělala a jak v porodnici jukali na prvorodičku. celý článek »

Vybíráme z receptů

Domácí lučinaDomácí lučina

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.