O nás

Hlavní myšlenkou našeho projektu je pozornost. Věříme, že v životě je to všechno o pozornosti a na co jí člověk směřuje, tam jde. Zakladateli portálu jsou Tomáš Baňa a Martina Bartošová. Tihle dva sedli jedno odpoledne dohromady a z touhy vytvořit něco nového, skvělého a hodnotného vzešla mamama.cz.

Tomáš Báňa vytvořil úžasnou technickou podporu a zázemí portálu a Martina mu dala duši.

Tým se začal rozrůstat a přibyla Michaela Sýkorová se svojí neodbytnou touhou po sdílení a potřebou dát lidem to nejlepší, Žofie Šmejkalová se smyslem pro realitu, každodennost a potřebou pečovat a Tomáš Lukavec jako brand manažer, který chce dát mámě úroveň, lidskost a směr.

Informací na internetu je dnes hodně, portálů a serverů taky, tak proč to všechno? Michaela jednou řekla: “No to je sice hezký, že máme všude informace, ale v jaký kvalitě? Je to jako kdybyste dávali kamarádce dárek, který je nejenom rozbitý, ale ještě v upatlanym, zmačkanym a ošklivym papíru.”

Plánujeme pro Vás rozhovory se známými osobnosti - ženami i muži - tatínky, recenze na nejzajímavější témata, videoblogy přímo z terénu, články, které Vám odpoví na všechny Vaše otázky a soutěže o knihy, výbavičky a další supr vychytávky.

Jsme tým, který chce ty nejlepší informace pro druhé i pro sebe a chceme tu být s Vámi, naživo a viditelně. Posláním portálu je, aby si maminky věřily v těhotenství, při porodu a mateřství a aby věděly, že to dokážou.

A k tomu jsou potřeba správné informace, vědět, do čeho jdu a mít v sebe jistotu. A proto tu tohle všechno najdete.

Bavte se a pište nám do redakce svoje připomínky. Slyšíme Vás. :)

Vybíráme z receptů

HaluškyHalušky

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.