Pánové! Jinde na vás možná zapomínají, ale my víme, že jste stejně důležití jako máma. Buď živíte rodinu nebo dokonce trávíte mateřskou s miminkem a nebo obojí naráz :). I pro vás je čas vydechnout, vzít miminko do náručí a říct si: "Jo, jsem dobrej táta."

Jednoduchý návod, jak vybrat novou autobaterii

Jednoduchý návod, jak vybrat novou autobaterii

Špatně vám startuje auto a bojíte se, že je nezbytně nutná návštěva servisu? Problém může mít i jednoduché řešení v podobě pořízení nové autobaterie. Kdy poznat první problémy a jak se zachovat? V článku najdete jednoduchý návod, díky kterému si dokážete poradit. celý článek »

Poradíme, jak co nejlépe vybrat pánské tričko

Poradíme, jak co nejlépe vybrat pánské tričko

Při výběru oblečení hraje roli několik důležitých kritérií. Platí to pro vybavení dámského i pánského šatníku. Každý kousek má přitom rozdílné požadavky na zajištění funkce, což se odvíjí i v rozdílném přístupu při nákupu. Pojďme se podívat na několik praktických a univerzálních rad při výběru pánských triček. celý článek »

Šaty, které ohromí

Šaty, které ohromí

Tak, jako mnoho žen, se určitě rády díváte na pořady, kde se ukazují slavné tváře v nádherných společenských a plesových šatech. Také byste chtěly mít tyto úchvatné róby na sobě? Nic není nemožné. celý článek »

Pro dokonalý prožitek

Pro dokonalý prožitek

Život je život a někdy se stane, že naše hlava přemůže tělo a to vzdává bitvu bez výrazného boje. Není však důvod propadat panice. Lepší je v klidu si sednout a zapátrat po možnostech jak se vrátit do formy, aby všechno, co úzce souvisí s láskou, klapalo přesně podle našich představ. K tomu, abychom prožívali dokonale sladěné chvíle ve dvou, je potřeba občas i trpělivosti. Nedat se zlomit stresem a nedovolit nikomu a ničemu, aby zakryl stínem pochybnosti tu nejintimnější oblast našeho žití. Pokud se tak stane, prvním krokem vstříc řešení by měl být návrat k matce přírodě. celý článek »

Těhotenství a porod z pohledu muže

Těhotenství a porod z pohledu muže

Když jsem se dozvěděl, že budu táta, měl jsem smíšené pocity. Jasně, těšil sem se na své první dítě, ale měl jsem také obavy, zda jako živitel rodiny obstojím. A nejen to, měl jsem strach i ze změn, které nás čekají. Věděl jsem, že vše se budu točit kolem dítěte. A při představě plačícího dítěte, probdělých nocí, pokakaných plen a válejících se hraček po celém bytě mě rozbolelo strachem břicho. celý článek »

Táta na mateřské

Táta na mateřské

Možná ze svého okolí znáte nějakého tatínka, který je místo své partnerky na rodičovské dovolené, nebo se o tuto rodičovskou povinnost podělili a vystřídali se. Znáte však nějakého tatínka na mateřské dovolené? V celé republice jich za rok 2013 bylo hlášeno pouze 520. celý článek »

Táta na rodičovské

Táta na rodičovské

Na rodičovskou dovolenou odchází v drtivé většině případů v České republice ženy, muži tvoří pouhých 1,8 procent z celkového počtu osob na rodičovské. Co je k tomu vede a s jakými problémy se musí potýkat? celý článek »

Jsem táta. Zpověď otce na plný úvazek.

Jsem táta. Zpověď otce na plný úvazek.

Neustále věnujeme na našich stránkách pozornost maminkám, ale jak to vlastně mají tátové? Jak se cítí, z čeho mají strach a jak vnímají svůj nový titul: Táta? Zeptali jsme se pětapadesátiletého Vladimíra, který má dvě dcery a tady je jeho zpověď. celý článek »

Vybíráme z receptů

Zapečené kedlubnyZapečené kedlubny

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.