Kuřecí steak s omáčkou z loupaných rajčat

16.04.2014Autor: MáMáma.cz

Kuřecí steak s omáčkou z loupaných rajčat

Suroviny:

2 kuřecí prsní řízky, 400 g širokých nudlí, 2 plechovky loupaných rajčat ve vlastní šťávě, 1 stroužek česneku, sůl, bazalku nebo petržel na posypání.

Postup:

Těstoviny uvaříme podle návodu na obalu. Kuřecí prsa – ideálně s kůží – zlehka osolíme a zprudka je orestujeme z obou stran na pánvi. Vyndáme je na talířek a do zbylého výpeku nalijeme loupaná rajčata. Promícháme je, podusíme a případně dosolíme. Přimícháme uvařené nudle a servírujeme. Před podáváním můžeme připravená kuřecí prsa bohatě posypat nasekanou bazalkou.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Losos na pomerančíchLosos na pomerančích

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.