Knedlíčková polévka

25.02.2015Autor: Peťka

Knedlíčková polévka

Suroviny:

Na knedlíčiky: asi 30 dkg kuř.jater, 5 stroužků česneku, sůl, majoránka, strouhanka dle potřeby Do polévky kořenová zelenina-2 mrkve,1 petržel, ousek celeru,na ozdobu kadeřavá petrželka, bobkový list, nové koření, sůl

Postup:

Knedlíčky:odblaníme kuř.játra, rozmixuji , přidáme rozestřený česnek, sůl, majoránku a strouhanku na zahuštění (můžeme přidat i vajíčko). Vytváří se knedlíčky, které se vaří přibližně 15-20 minut.

 

Přivedem vodu k varu (1-1,5l.vody), přidáme nakrájenou zeleninu a koření. Vkládáme knedlíčky. Vaříme přibližně 20 minut. Můžeme přidat i domácí nudle.

Doba přípravy: 30 minut

Počet porcí: 4

Fotogalerie

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Andělský dortAndělský dort

Andělsky lehký a hříšně dobrý dort

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.