Kuřecí prsa na rozmarýnu

16.04.2014Autor: MáMáma.cz

Kuřecí prsa na rozmarýnu

Suroviny:

4 větší kuřecí prsa, 1 citron, 1 větvičku rozmarýnu, 2 lžíce olivového oleje, sůl a pepř podle chuti

Postup:

Maso prokrojíme na dva až tři plátky napříč vlákny naplocho tak, aby bylo tenčí a propeklo se rychleji. Maso rozhodně nenaklepáváme. Připravíme si marinádu z nakrájeného citronu s rozmarýnem a olivovým olejem a vložtíme do ní kuřecí prsa. Ty Necháme v chladu alespoň hodinu marinovat. Maso dosolíme podle potřeby a poté ho na grilovací pánvi krátce opečeme z obou stran tak, aby se dostatečně propeklo, ale ještě zůstalo šťavnaté. Pokud jsme maso na začátku neprokrojili, můžeme dát celá prsíčka dopéct do trouby. Podávat je můžeme nejlépe s grilovanou zeleninou.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Tuňáková pomazánkaTuňáková pomazánka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.