Užijte si se svými malými lyžaři zimní sezonu v teple a v pohodě


01.12.2021Autor: MáMáma.cz

Užijte si se svými malými lyžaři zimní sezonu v teple a v pohodě

Chystáte se na rodinnou dovolenou spojenou s lyžováním? Možná jezdíte na roky prověřené místo, možná se naopak poohlížíte po nové destinaci, kde budete spokojeni jak vy, tak vaši nejmenší sportovci.

Zima klepe na dveře, tak je na čase vybavit děti chlapeckou lyžařskou bundou či dívčí lyžařskou bundou.

Kam na hory s malými sportovci?

Mnoho lyžařů s dětmi si nemohou vynachválit místa jako Ramzová v Jeseníkách nebo Klínovec v Krušných horách. Tato střediska nabízejí mimo jiné lyžařskou školu pro děti, takže se vaše ratolesti naučí základy sjezdu od profíků.

Najdete tam také půjčovnu lyží pro malé i velké, takže nevadí, pokud se na místo nevydáte plně vybaveni. Lyžařskou bundu se ovšem vyplatí mít svoji. Jak takovou bundu pro chlapce nebo pro dívku vybrat? 

 

chlapecka lyzarska bunda

 

Chlapecká lyžařská bunda - 4F

Kvalitní bunda hned tak neprofoukne ani nepromokne

Dívčí lyžařská bunda ani chlapecká lyžařská bunda se základními parametry příliš neliší od dospělé varianty - měla by chránit proti horským povětrnostním podmínkám, jmenovitě proti chladu a větru. To zajistí v první řadě funkční membrána s dostatečně vysokým vodním sloupcem. Aktuální kolekci si můžete prohlédnout na příklad na stránkách sportovní značky 4F.

Jak funguje membrána lyžařské bundy?

Mezi parametry dívčích lyžařských bund a chlapeckých lyžařských bund 4F najdete membránu NeoDry s hodnotou 5000/ 3000. První číslo ukazuje, kolik milimetrů vody bunda dokáže během celého dne zadržet, aniž by vlhkost prosakovala dovnitř.

Druhé číslo popisuje míru prodyšnost. Čím více se při aktivitě potíte, tím vyšší hodnotu propustnosti budete potřebovat.

divci lyzarska bunda

 

Dívčí lyžařská bunda - 4F

Vybírejte dětskú lyžařskú bundu odolných materiálů

Dobrá chlapecká nebo dívčí lyžařská bunda bývá také vybavena impregnovaným povrchem a ušita z kvalitního materiálu odolávajícího horskému chladu. V poslední době je stále oblíbenější nylon s výplněmi ze syntetického peří, které poskytuje výbornou izolaci i ve vlhkém prostředí a navíc je taková bunda při nošení příjemně lehká.

Detaily, které potěší

Rostou jako z vody? Lyžařské bundy pro dívky a chlapce jsou vybaveny Grow Up systémem rukávů, který nastavíte na několik velikostí. Do praktických kapes si vaše dítě může nastrkat vše potřebné, jedna z kapes bývá většinou vyhrazena pro skipass.

Bezpečnost i viditelnost

U malých lyžařů je také důležitá viditelnost při zhoršených podmínkách, proto se na svah doporučují výrazné barvy a reflexní prvky. V aktuální nabídce 4F najdete jak výrazné jednobarevné varianty, tak odvážnější vzory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Kuřecí kousky v rajčatové omáčceKuřecí kousky v rajčatové omáčce

Jednoduché a lehké jídlo na kterém si pošmakne celá vaše rodina za 30min je hotovo.

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.