Dětské pokoje – hotové dětské sestavy, které dokonale ladí


10.01.2023Autor: MáMáma.cz

Dětské pokoje – hotové dětské sestavy, které dokonale ladí

Při zařizování dětského nebo studentského pokoje můžete myslet buď úplně na všechno, nebo jen na to, do jaké barvy ladit již hotovou sestavu nábytku. Souprava postele, skříní, skříněk, poliček a stolků nabídne vašemu potomkovi jak dostatek úložného prostoru, tak místo k odpočinku či tvořivé zábavě. Vybírejte z barevných pokojíčků pro malé školáky nebo rovnou studentské pokoje v nadčasovém designu. Tyto dětské sestavy nábytku stojí za pozornost.

Dětské pokoje, které nesmíte přehlédnout

Při zařizování dětského pokoje je v první řadě důležité to, kolika dětem současně má sloužit. Pokud jde o pokoj pro jedináčka, máme volnější ruku, pokud budou jeden pokoj sdílet dvě nebo tři děti, pak jej musíme uzpůsobit jejich odlišnému věku a potřebám. Mají-li být děti společně v jedné místnosti, říká se, že méně starostí je, pokud mezi nimi není příliš velký věkový rozdíl. V každém případě ale dbejte na to, aby každé dítě mělo v pokojíčku vyhrazený stejný prostor bez ohledu na věk.

Nábytek do dětského pokoje

Přestože nábytek do dětského pokoje obvykle vybíráme podle svých finančních možností, protože je jen na omezenou dobu, neměli bychom hledat jen to nejjednodušší a nejlevnější řešení. Něco totiž oklamat nejde: kvalitní postel, židle a stůl.

Většinu času děti stráví v posteli, tu je proto třeba obzvlášť pečlivě vybírat. Pokud to kvůli dispozici není nutné, nepořizujte oblíbené patrové postele, tedy patrovky - zkušenosti ukazují, že nejsou moc praktické a navíc je v horním patře vydýchaný a přehřátý vzduch.

Pokud vás trápí rozpočet, kupte již hotovou nábytkovou sestavu do dětského pokoje (nabízí například obchod Drevko.sk). Výrazně vám ušetří čas i peníze. Sestavy dětského nábytku jsou totiž připraveny přesně pro potřeby dětí – bývají dostatečně stabilní a mívají dostatek úložných prostorů i správnou výšku. A z mnoha typů můžete vybrat ten, který se do pokoje vašich dětí hodí a vejde nejlépe.

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Česneková pomazánkaČesneková pomazánka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.