Co dát dítěti do postýlky


";

30.08.2022Autor: MáMáma.cz

Co dát dítěti do postýlky

Spící a spokojeně oddechující miminko je snem každého rodiče. Co dát dítěti do postýlky, aby se cítilo v bezpečí a nic nebránilo jeho klidnému spánku?

Zavinovačka

Ze začátku ukládejte své děťátko do zavinovačky. Ta je doporučována až do doby, kdy se dítko začne přetáčet, tzn. cca do 6 měsíců.

Na trhu s dětskými potřebami je široký výběr, můžete tedy vybírat z různých materiálů, barevných variací a cenových hladin. K dostání jsou klasické bavlněné zavinovačky, oboustranné zavinovačky i tzv. rychlozavinovačky.

Dudlík

Nedá se vaše děťátko utišit a propláče celou noc než usne vyčerpáním? V tom případě jej můžete zkusit uklidnit dudlíkem.

Dudlíky nebo-li šidítka jsou vyráběny z latexu nebo silikonu. V současné době je výběr opravdu široký, ať už se týká barvy nebo tvaru.

Společník ke spaní

Pokud nechcete, aby se vaše dítě cítilo v postýlce osamoceno, můžete mu do ní dát společníka ke spánku. Tím může být např. plyšová hračka nebo muchláček (přítulka).

Problém se spánkem ve tmě

Některé děti mají problém se spánkem ve tmě. Ulehčete jim usínání a pořiďte jim projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi. Umístěte jej do blízkosti postýlky a uvidíte, že projektorem vydávané tlumené světlo vašeho malého ďáblíka ukonejší.

Lze koupit vše na jednom místě?

Většinu sortimentu pro děti seženete v prodejnách s dětským zbožím. Využít můžete také e-shopy, kde vyberete vše, co potřebujete a zboží vám doručí na vámi uvedenou adresu.

Vše, co přijde do kontaktu s vaším miminkem musí být vyrobené ze zdravotně nezávadných a bezpečných materiálů.

 
Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Kuřecí kousky v rajčatové omáčceKuřecí kousky v rajčatové omáčce

Jednoduché a lehké jídlo na kterém si pošmakne celá vaše rodina za 30min je hotovo.

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.