Vyhrajte dvě vstupenky na Prague Playoffs 2018


05.08.2018Autor: MáMáma.cz

Vyhrajte dvě vstupenky na Prague Playoffs 2018

V prosinci bude pražská O2 Aréna hostit akci, která u nás absolutně nemá obdoby a na níž nesmí chybět žádný milovník koňů. Proběhne zde totiž galashow světového parkuru – Global Champions Prague PlayOffs 2018. Jelikož jde o akci světového formátu, o vstupenky je velký zájem. Vy ale ještě pořád máte šanci, jak je získat. A úplně zdarma!

Pro mnoho milovníků koňů je sen dostat se na tuto galashow. V Praze proběhne poslední zastávka letošního sedmnáctidílného ročníku, bude se konat 13. – 16. prosince. Nás budou reprezentovat Aleš Opatrný, mladá Anna Kellnerová a tři posily ze zahraničí. Potkáte zde ale spoustu dalších známých jmen z parkurového světa.

O nejlevnější vstupenky je pochopitelně šrumec

Vstupenky na Prague Playoffs 2018 nejsou až tak šíleně drahé, jak byste očekávali. Ceny těch nejlevnějších jednodenních začínají na 490 Kč. Problém je, že většina z těch levných je v tuto chvíli již vyprodána. Vy ale přesto máte šanci dostat se do O2 Arény levně, přesněji řečeno úplně zdarma. E-shop Equestrians prodávající jezdecké potřeby totiž pořádá online soutěž o dvě vstupenky na Prague Playoffs 2018 v celkové hodnotě 7380 Kč.

Za zkoušku svého štěstí nic nedáte

Máte chuť se do O2 arény také podívat, a to rovnou na všechny čtyři dny? Zapojte se do soutěže a třeba se na vás usměje štěstí. Nic vás to nebude stát. Stačí pouze vyplnit odpovědi na pár otázek na webu e-shopu Equestrians. Nejde přitom o nic náročného, ptají se spíš na váš vztah ke koním a jezdeckým potřebám.

Soutěž trvá od 1. srpna do 30. září, kdykoliv v té době můžete vyplnit webový formulář, a tím se zařadit do slosování. Výherce bude vybrán 8. října, kontaktován telefonicky i e-mailem. Obdrží dvě vstupenky, takže s sebou bude moci vzít libovolného člověka. Už víte, kdo by šel s vámi? Na nic nečekejte, přečtěte si úplná pravidla soutěže a zapojte se. Kdo ví. Možná budete 13. 12. sedět v O2 Aréně.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Vepřový gulášVepřový guláš

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.