Jak se zbavit roztočů v posteli


11.03.2019Autor: MáMáma.cz

Jak se zbavit roztočů v posteli

Každá maminka se snaží vytvořit co nejlepší podmínky pro růst a vývoj svého dítěte. Koupí mu novou matraci do postýlky, která je zaručeně nejlepší pro jeho zdravý spánek. Vaří jídlo ze zdravých surovin. Pere v nejlepších pracích prostředcích. Jen málokterá maminka si uvědomuje, že zdraví dítěte může ohrozit i na první pohled zcela bezpečné prostředí. Která maminka si ráda nevezme svoji ratolest k sobě do postele? Právě postel však může být hodně riziková.

 Asi každý již slyšel o roztočích, těch neviditelných živočiších, kteří s námi nejen sdílí naši matraci, ale dokonce se živí naší odumřelou kůží. V matraci jich může žít až 2 milióny a tito roztoči denně vyloučí až 20 výměšků. Pokud dva roky nepoužijete hloubkové extrakční čištění matrace, může mít až o 10% vyšší váhu jen díky roztočům a jejich výměškům. Nevyčištěné matrace se můžou stát spouštěči prachové - odborně roztočové alergie. Další rizikové území představuje sedací souprava, která je největší prachovkou v domácnosti.

Každým posazením se dojde k vypuštění obrovského množství drobných částeček prachu do vzduchu, které pak všichni přítomní vdechují. V sedací soupravě však není přítomen jen prach. Své místo si v ní našli i naši již známí roztoči. Samozřejmě pro vás máme zaručený typ, jak odstranit prach a roztoče, a tím je kvalitní odborné tepování sedaček. Dalším místem v řadě, kde se usazuje prach a nečistoty, jsou koberce. V kobercích s dlouhým vlasem kromě prachu najdeme i velké množství mechanického znečištění. Řešením je opět kvalitní hloubkové čištění koberců.

Doby, kdy pracovník tepovací firmy vyčistil všechno jedním přípravkem jsou již dávno minulostí. Pro vaši informaci jen pro  kvalitní vyčištění koberců existuje přes 40 přípravků. Proto pečlivě vybírejte firmu, která vám čištění provede. Nejvyšší kvalitu čištění vám zaručí www.profitepovani.cz se zkušenostmi získanými u tisíců spokojených zákazníků. 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Pařížský dortPařížský dort

Dort ze světlého a tmavého těsta plněný kakaovou šlehačkou, potřený vanilkovou šlehačkou, zdobený čokoládovými hoblinkami a oříšky.

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.