Balení na poslední chvíli


13.08.2019Autor: MáMáma.cz

Balení na poslední chvíli

Balení na dovolenou vzbuzuje velmi často velké emoce a přináší otázky: Co na sebe na cestu a s sebou? Jaké a jak velké zavazadlo? Cash nebo kreditku? Jídlo, pití, léky…

Hodně otázek řeší rozhodnutí odjet na poslední chvíli na tzv. last-minute, kdy v omezeném čase berete jen to, co se nabízí dle seznamu: Oblečení dle zvolené destinace (doporučuje se balit od nohou po hlavu), hygienické potřeby, osobní propriety (brýle, hodinky, kniha…), cestovní doklady, peníze/karta, mobil, PC(?) s nabíječkou, sportovní náčiní léky (stálé + na průjem, na horečku a Wobenzym na rychlé hojení a na otoky).

 

Nenechte se ale zlákat až příliš výhodnými slevami na exotické dovolené do destinací, které vyžadují zásadnější přípravu než vybrat vhodný kufr a klobouk, a to ať už z pohledu bezpečnosti, kulturních rozdílů nebo zdravotních rizik s doporučením předchozího očkování. Na tropické nemoci se v rychlosti prostě vybavit nestačíte, i když máte s sebou lék Wobenzym, který umí posílit i účinky antibiotik, hojení zásadně zkracuje, bolest a otoky redukuje na minimum.  

Dovolená je doba odpočinku, nikoli stresu. Vybírejte proto výhodně nejen finančně, ale i s chladnou hlavou, což je v tomto počasí opravdu náročné.

Před odjezdem ještě zalít květiny, proběhnout byt, případně zajistit péči o domácí zvěř, zamknout a užívat srpnové dovolené! Šťastnou cestu.

    

 

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Tvarohové knedlíky s meruňkamiTvarohové knedlíky s meruňkami

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.