Papírový tubus – ekologický luxusní obal


29.12.2021Autor: MáMáma.cz

Papírový tubus – ekologický luxusní obal

Jedním z největších problémů současnosti je velké množství plastových obalů, které zamořují přírodu. Lidé, kterým není osud země lhostejný, si pomalu začínají vybírat zboží v takových obalech, které by co nejméně poškozovaly životní prostředí. Jedním z takových obalů jsou i papírové tubusy, které jsou nejen ekologicky nezávadné a biologicky odbouratelné, ale navíc dokážou vašemu produktu dodat punc luxusu a exkluzivity. Do papírového tubusu můžete zabalit například láhev kvalitního alkoholu, kosmetiku, oblečení a díky tomu, že je jejich vnitřní strana opatřena speciální vrstvou, je možné je použít i k hygienickému balení potravin.

Kde sehnat kvalitní papírové tubusy

Pokud sháníte papírové tubusy s vysokou kvalitou za rozumnou cenu, jasnou volbou by měla být reklamní agentura Bluearrow.cz, která patří mezi špičku v tomto oboru. Papírové tubusy vám zde vyrobí v neomezeném množství velikostí a opatří je kvalitním plnobarevným potiskem, který běžné zboží promění v luxusní dárek. Kromě nádherného potisku může být váš tubus opatřen i některou z povrchových úprav, například embosovaným (vystouplým), nebo debosovaným (zahloubeným ) tiskem, který vašemu designu dodá úžasný 3D vzhled.

 

Vaši zákazníci ocení i luxusní plechové dózy

plechovky

Kromě papírových tubusů dodává firma Bluearrow.cz i plechovky s vlastním potiskem z kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,23 mm. Dokonalé barevné provedení pomocí offsetového tisku umožní vyniknout vašemu vlastnímu grafickému návrhu a proměnit tak plechový obal v krásný reklamní předmět. Stejně jako papírové tubusy i plechovky s potiskem vyhovují všem zdravotním normám pro bezpečné uskladnění potravin, což je potvrzeno certifikátem, který při jejich nákupu obdržíte. Pokud chcete proměnit vaše zboží v luxusní dárek, plechové dózy či papírové tubusy jsou ideálním řešením.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Zázvorový čajZázvorový čaj

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.