Nandejte to virům i nečistotám šetrně a bez chemie!


31.01.2023Autor: MáMáma.cz

Nandejte to virům i nečistotám šetrně a bez chemie!

Úklid kromě čistoty má do domova přinášet i svěžest a pocit bezpečí. Na viry ani bakterie ale nemusíte používat agresivní chemii. Bude vám stačit parní čistič.

Máte doma děti, alergiky a jiné citlivější členy rodiny? To jistě chcete uchránit co nejvíce nemocem a bacilům. A to nejlépe nějak šetrně. Zejména maminky s miminky chtějí, aby jejich uzlíčci štěstí byly v bezpečí a spokojené. Plazí se po zemi, na vše sahají, vše olizují. A pokud přijdou starší sourozenci či drahá polovička domů ze školy či práce, mohou nevědomky také přinést i nezvaného hosta. Nic s čím by si ale moderní a oblíbený pomocník neporadil.

Tajemstvím pohodlného a zároveň velice účinného řešení je pára. Poradí si s viry i bakteriemi, přemůže usazené nečistoty a zahladí pachy. Právě proto se multifunkční parní čističe stávají více a více oblíbenými. S různými násadami se dostanete i do rohů, koutů, spár a budete si moci troufnout i na usazené nečistoty, ke kterým byste se normálně museli sklonit, nebo je přímo drhnout na kolenou.

 

 

Jelikož parní zařízení čistí opravdu jen vodou, není nepříjemné ani citlivějším členům domácnosti od dětí, přes alergiky až po mazlíčky. Jsou nedocenitelným pomocníkem novopečených i ostřílených maminek či vášnivých chovatelů mazlíčků. Horká pára si poradí i s pachem tzv „psinky“. A pokud nějakému štěňátku ukápne ta loužička, můžete mít jistotu, že vypuštěná pára vynese těch pár zatoulaných kapek ze skulinek do utěrky na násadě.

Nejlepší na tom všem je, že stačí nalít vodu do zařízení, počkat, až se nahřeje a můžete čistit. Rychlá a pohodlná příprava, maximálně vyměníte nástavec a pokračujete. Utěrky poté jen vyperete, respektive pračka vypere a máte hotovo. Základem pro snadné udržení zdravého prostředí v domácnosti je výběr patřičného zařízení, jehož výsadami může být rychlý ohřev, kvalitní utěrky, možnosti nástavců, velikost nádrže a možnosti regulace „proudu“ páry či filtr.

 

Pro komfortní a efektivní čištění doporučujeme novinku parní čistič Kärcher SC 3 DELUXE EasyFix. Zahřátý je za pouhých 30 sekund. Eliminuje až 99,999 % koronavirů* a 99,99 % všech běžných domácích bakterií** na tvrdých površích. Přístroj je navržen tak, abyste do něj po práci mohli jednoduše uložit veškeré příslušenství, kabely i hadice. Mezi další úžasné vychytávky čističe rozhodně patří odvápňovací kazeta. Hodit se vám bude i nádržka, kterou lze v průběhu čištění trvale doplňovat a nebudete tak muset přestávat čistit. Stačí zavolat drahou polovičku, aby vám jen dolila. LED displej vám ukáže stav zařízení. A dvoustupňová regulace páry umožní čištění na citlivějších místech.

Jsme si jistí, že se vám bude hodit i příslušenství pro odstranění odolných nečistot na dlaždicích, varných deskách, digestořích a ve štěrbinách i spárách. Dodává se také s podlahovou hubicí EasyFix s flexibilním kloubem pro vynikající ergonomii a lamelovou technologií pro dokonalé čištění.

 

Suchý zip na zařízení slouží k pohodlnému uchycení i odstranění používané utěrky z mikrovlákna. Poté jen přišlápnete cedulku a nebudete se muset vůbec dotýkat nečistot. Hlavně se tak ale postavíte bacilům šetrnou cestou pro vás, rodinu, životní prostředí i váš domov.

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. výkonu páry a přímým kontaktem s čisticím povrchem lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: modifikovaný virus vakcína Ankara). ** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry a dojde k přímému kontaktu s čisticím povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

 


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

TortilaTortila

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.