Nevíte si rady s výběrem bytového textilu? Získejte inspiraci raz dva


21.02.2023Autor: MáMáma.cz

Nevíte si rady s výběrem bytového textilu? Získejte inspiraci raz dva

Nalezení a koupě elegantního textilu patří mezi poslední dokončovací fáze během realizace domácnosti. Určitě si však nemyslete, že se jedná o zanedbatelnou součást, protože nejrůznější látky mají celou řadu důležitých funkcí. Na co musíte myslet?

Nejen vzhled

Jestli se zrovna zajímáte o bytový textil, nesoustřeďte se pouze na jeho design a barevné provedení. Ačkoliv se bezesporu jedná o důležitou oblast, hlavním účelem těchto pomůcek je poskytnutí soukromí, úspor a dodržování základních hygienických návyků. Zdá se vám, že přeháníme?

Příkladem jsou třeba záclony a závěsy na našich oknech. Ty se starají nejen o tolik potřebné oddělení interiérů od světa venku, ale zároveň zabraňují zvídavým sousedům pozorovat vaše každodenní rituály.

Správně zvolené povlečení zase pomáhá alergikům a dalším citlivým osobám udržet jejich problémy na uzdě. Nemluvě o již zmíněném dodržování hygienických zásad. Odolné potahy také šetří vaše polštáře, deky, postele i pohovky, což vede k dlouhodobým úsporám.

Nákup online

Nezáleží na tom, jestli sháníte hotové záclony, předložky, osušky, prostěradla nebo jakékoliv další zboží, určitě nemusíte objíždět obchodní domy v celém širém okolí. V dnešní době se vyplatí vsadit spíše na služby některého ze specializovaných e-shopů. Populárním online obchodem je například Dante.cz.

Otevřete-li si jeho stránky, ihned se před vámi objeví pestrý výčet kategorií, přičemž vám každá z nich nabídne ohromné množství kvalitních pomůcek. Jasným benefitem je doprava zdarma od objednávek v minimální výši 1 500 Kč, stejně jako časté slevové akce. Nenechte si ujít ani možnost využít jedno z 374 výdejních míst na celém území České republiky. Majitelé hotelů, restaurací a dalších podniků mohou obdržet velkoobchodní ceny.


Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte, pokud nemáte učet registrujte se.

Vybíráme z receptů

Tvarohová bábovkaTvarohová bábovka

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.