Pod světlem v koupelně na tebe pomrkávají dvě svislé čárky. Co teď? Sedni si, nadechni se a vydechni a v klidu tu informaci vstřebej. No jo vlastně. Podívám se na mamama.cz, určitě tam o tom bude článek nebo video, dozvím se víc i o miminku a dostanu odpovědi na všechny otázky.

S dítětem do sauny?

S dítětem do sauny?

Jste vášnivým příznivcem saunování a rád/-a byste s touto formou relaxace a otužování seznámil/-a i své děti? Jak se vlastně dívají na saunování malých dětí lékaři a kdy a kdy se saunováním dětí začít? celý článek »

Jak dodat dítěti železo

Jak dodat dítěti železo

Železo patří k prvkům, které mají v prvních letech života zásadní význam pro zdravý vývoj mozku a další orgánů. Proč ho děti potřebují a jak jim ho dodat? celý článek »

Strašák jménem predilekce

Strašák jménem predilekce

Máte novorozené miminko a slýcháte od ostatních maminek, že „kvůli predilekci cvičili vojtovku“? Začínáte proto zvýšeně pozorovat své dítě a váháte, zda se s ním neukázat u pediatra? Odpovíme na základní otázky ohledně predilekce. celý článek »

Je velký rozdíl mít jedno dítě a dvě děti?

Je velký rozdíl mít jedno dítě a dvě děti?

Odrůstá vaše dítko a čím dál častěji se vloudí myšlenka na pořízení miminka? Přemýšlíte nad tím, co by další přírůstek do rodiny znamenal a co všechno byste museli změnit? To, že budete mít dvě děti, na některých věcech nepoznáte, v jiných oblastech se vám ale zásadně změní život. celý článek »

Jste jako rodiče mnohdy zoufalí? Nejste sami, věřte

Jste jako rodiče mnohdy zoufalí? Nejste sami, věřte

Pamatujete si, jaké to bylo připravovat se na narození vašeho prvního dítěte? Jak jste připravovali pokojíček, chystali výbavičku, představovali si, jak budete chodit na hřiště, jak si budete společně hrát a povídat? Rodičovství ale málokdy připomíná život z reklamy a přiznat si, že realita je někdy jiná než naše představy, neškodí. celý článek »

Není školka jako školka aneb jak vybírat soukromou školku

Není školka jako školka aneb jak vybírat soukromou školku

Situace s nedostatečnou kapacit školek se sice oproti předchozímu roku o něco zlepšila, přesto řada rodičů nemá jinou volbu než dát dítě do soukromé mateřské školky. Stejně tak přibývá i rodičů, kteří si soukromou školku vybrali zcela záměrně. celý článek »

Přirozený porod...je to vůbec možné?

Přirozený porod...je to vůbec možné?

Hodně žen se dnes bojí, že nedokáží přirozeně porodit. Že už jsme civilizací tolik zhýčkaní a rozmazlení, že tyhle pradávné instinktivní věci u nás už prostě nefungují. Že naše těla už mají jinou stavbu a porodit dítě už prostě nezvládnou. Je to pravda? Nebo je všechno jinak? celý článek »

Jsem správná máma, když...?

Jsem správná máma, když...?

Máte někdy pocit, že je něco doma nad Vaše síly, vy zakřičíte na děti a pak je Vám to líto? Nebo chcete jít s kamarádkou ven a na děti vůbec nemyslet a myslíte si, že správná máma by to tak mít neměla? Tak nezoufejte, protože každé z nás se někdy stane, že jí uletí nervy nebo že chce mít chvíli sama pro sebe. Pojďte se podívat na další případy, kdy možná pochybujete a říkáte si: "Panebože, co jsem to za mámu?" celý článek »

Na prvním místě jsi ty

Na prvním místě jsi ty

Moc jsi se nevyspala, máš kruhy pod očima a cítíš, že bys potřebovala ještě aspoň dvě hodiny. Ale nejde to, děti se budí a tobě začíná další den vyčerpávající pozornosti. Říká ti něco tenhle příběh? Možná se v něm poznáváš až moc dobře. celý článek »

Vybíráme z receptů

Domácí zmrzlina MíšaDomácí zmrzlina Míša

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

Rodinné dovolené nejčastěji plánuje a vybírá máma. Ubytování vybírá pečlivě s přihlédnutím na všechny členy rodiny a to zejména na děti. Maminkám doporučujeme hledat ubytování v sekci ubytování pro rodiny s dětmi. Pokud celá rodinka miluje turistiku, vyberte se do Beskyd, skvělé tipy na atrakce, turistiku a ubytování v Beskydech naleznete na portálu MegaUbytko. Zaručeně si vyberete ubytování vhodné přímo pro Vás.


MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Žínka froté

Cena: 15 Kč

Žínka froté
Srdíčkový věneček

Srdíčkový věneček

Cena: 300 Kč

Srdíčkový věneček

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.