Zajimavé články od odborníku na zajímavá témata jako porod, těhotenství, sex a vztahy a spoustu další. Přinášíme Vám také příběhy našich čtenářek.

Výběr snubních prstenů

Výběr snubních prstenů

Závoj ze staré záclony, maminčiny sukně místo šatů, oblíbený plyšák jakožto ženich. Která z nás si nehrála na nevěstu? Svatební den je zkrátka významná událost, na kterou se upínáme ve svých romantických představách, sníme o ní, v průběhu let měníme své představy o ideálním dni. Ten pak skutečně proběhne, avšak bohužel stejně jako ostatní dny má pouhých 24 hodin, i on tedy skončí. Nám pak zůstanou vzpomínky, fotografie, usušená kytice, a především něco, co máme na očích denně. Prsten zdobící náš levý prsteníček. celý článek »

Jednodílné a dvoudílné dámské plavky - s příchodem jara nastává ten správný čas vyrazit na nákupy!

Jednodílné a dvoudílné dámské plavky - s příchodem jara nastává ten správný čas vyrazit na nákupy!

Jako každý rok přemýšlí ženy s příchodem teplejších jarních dnů o nákupu nových plavek na letní sezónu 2018. Ženská část populace drží různé diety, cvičí a snaží se shodit přebytečná kila či vyrýsovat postavu po vánočních svátcích a období, kdy nebyla možnost tak velkého pohybu. Otázkou je, zda zvolíte klasické dvoudílné dámské plavky nebo dáte přednost jednodílným modelům. Zajímavou volbou jsou také oblíbené „tankiny“. celý článek »

Dejte samolepkou najevo, že máte dítě v autě

Dejte samolepkou najevo, že máte dítě v autě

Cestování s dítětem je vždycky trochu komplikované, a pokud musíte řídit a jste na něj sami, všechno je ještě těžší. Bylo by hezké, kdyby na děti statní řidiči brali ohled, jenže realita je často jiná. Ostatně někteří by ohled možná brali, ale jak mají vlastně vědět, že v autě vezete dítě? Dejte jim to najevo samolepkou. celý článek »

Léto se blíží: Co nesmí ve vaší zahradě chybět?

Léto se blíží: Co nesmí ve vaší zahradě chybět?

Venku je sice ještě chladno, nicméně horké letní dny se nezadržitelně blíží! V podstatě skoro všichni už vyhlížíme z oken a těšíme se, až rtuť teploměru stoupne k nějakým alespoň dvaceti stupňům, abychom mohli vyrazit odpočívat na zahradu. Rozhodně ale není nutné mířit ihned za prací. Vždyť právě zahrada se pro mnohé z nás stala spíše zónou relaxace a trávení příjemných chvilek s přáteli. I těm je ale zapotřebí jít naproti. Musíte si vytvořit naprosté pohodlí. Jak? Máme pro vás 3 tipy. celý článek »

Nemůžete kojit? Nedělejte si starosti a kupte umělé mléko

Nemůžete kojit? Nedělejte si starosti a kupte umělé mléko

Mateřské mléko je pro dítě nejpřirozenější a nejlepší formou potravy. Přijímá z něj všechny živiny, které ve svém vývoji potřebuje, i pár kapek má pro miminko obrovský význam. Je ale spousta situací, kdy kojení není možné. A v takovém případě není vůbec nic špatného na tom, když maminka krmí dítě umělým mlékem. celý článek »

V zařízení kuchyně by se měla odrážet osobnost její majitelky

V zařízení kuchyně by se měla odrážet osobnost její majitelky

Pořídit si sektorovou kuchyň je sice také možnost, ale pokud vám to rodinný rozpočet jen trochu dovolí, nechte si ji zhotovit raději na míru. Nespokojení určitě nebudete. Kuchyň se zpravidla pořizuje na deset až dvacet let, takže nešťastně sestaveného řešení byste mohli dlouhou dobu litovat. celý článek »

Mateřská dovolená je vhodnou příležitostí k učení se cizích jazyků

Mateřská dovolená je vhodnou příležitostí k učení se cizích jazyků

Některé ženy si mateřskou dovolenou vyloženě užívají, další trpí, protože se kvůli svým drobečkům nemohou vyspat, najednou není čas na vaření ani uklízení. A pak je tady ještě jedna skupina, která si připadá trochu méněcenná, když dva nebo tři roky vlastně nedělá nic jiného kromě starání se o rodinu. Je to i váš případ? Začněte se učit! celý článek »

Jednoduchý návod, jak vybrat novou autobaterii

Jednoduchý návod, jak vybrat novou autobaterii

Špatně vám startuje auto a bojíte se, že je nezbytně nutná návštěva servisu? Problém může mít i jednoduché řešení v podobě pořízení nové autobaterie. Kdy poznat první problémy a jak se zachovat? V článku najdete jednoduchý návod, díky kterému si dokážete poradit. celý článek »

Pohodlně, ale šik

Pohodlně, ale šik

Každá z nás se snaží vypadat co nejlépe. Dokonalého vzhledu se snažíme dosáhnout nejen kvůli partnerovi, ale především kvůli tomu, abychom se my samy cítily dobře. Nebudeme si však nic nalhávat, od doby, co se z nás stanou maminky, to již není tak jednoduché jako dříve. Kromě toho, aby oblečení bylo slušivé, totiž přidáváme jeden důležitý požadavek, a to pohodlnost. Jaké tedy vybrat kousky, aby našemu novému životu vyhovovaly ve všech směrech? celý článek »

Poradíme, jak co nejlépe vybrat pánské tričko

Poradíme, jak co nejlépe vybrat pánské tričko

Při výběru oblečení hraje roli několik důležitých kritérií. Platí to pro vybavení dámského i pánského šatníku. Každý kousek má přitom rozdílné požadavky na zajištění funkce, což se odvíjí i v rozdílném přístupu při nákupu. Pojďme se podívat na několik praktických a univerzálních rad při výběru pánských triček. celý článek »

Buďte pyšná na své nohy: Stop tvrdým patám

Buďte pyšná na své nohy: Stop tvrdým patám

Žena přirozeně touží po tom být krásná. Krása spočívá pro každého v něčem jiném, na čem se ale jistě shodneme všichni, je nutnost čistoty a upravenosti. Nad péčí o své tělo se většinou ani nemusíme zamýšlet, je pro nás přirozenou součástí dní. Na těle jsou však i místa, která jsou na první pohled skryta, a tudíž tíhneme k tomu je zanedbávat. Ano, bavíme se o našich nohách! celý článek »

Vybíráme z receptů

Hovězí s rýžíHovězí s rýží

Více receptů

Ve vaření vás podpoří Kuchařka s recepty.

Máte problémy s početím? Asistovaná reprodukce je bezpečným a vysoce úspěšným řešením.

MáMáma TV

Máma a peníze

Mateřská, rodičovská, rodičák, příspěvek, dovolená...taky v tom nemáte jasno? Pozvali jsme si tři modelky, které Vám s tím pomůžou. P.S.: Poznáte jednotlivé členy naší redakce? :)

Další videa

Vybíráme z inzerce

Velikonoce

Velikonoční, jarně laděný věneček na dveře

Cena: 230 Kč

Velikonoce
Domov

Věneček "home sweet home"

Cena: 300 Kč

Domov
Váza

Váza plná nádherných květů

Cena: 330 Kč

Váza

Více inzerce

Nejnovější diskuze

Kurz sebeovládání. (15)Poslední příspěvek: žofieAhoj Jano, je to vlastně vtip. Než jsme spustili Mámu, tak to bylo trochu hektičtější a byli jsme dost upracovaní, tak vzniklo tohle téma. Hlavně pro uvolnění a pro zasmání.

Vstup do diskuze

MáMáma doporučuje

Nechte vašeho mazlíka vybrat si z těch "nej" granulí pro psy na Vaše-krmivo.cz.